Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie mi w wyborze. Mam teraz #samsung S23 8/256. Jestem z niego zadowolony - zresztą to świetny telefon. Przyszedł czas na zmianę telefonu żony - ma teraz Pixel 4A i chciałaby coś co robi dobre zdjęcia, ale jednocześnie coś małego - idealnie pasuje tu mój S23.

Po głowie chodzi mi wymiana - żonie oddam swój telefon i kupię coś innego. Problem w tym co. Chodzi mi po głowie spróbowanie #iphone - nawet już się napaliłem na 15, ale potem doczytałem o ekranie 60Hz co dało mi dużo do myślenia.

Co się nada na taką wymianę? Budżet powiedzmy 3500-3700. Wielkościowo im mniejszy tym lepiej, ale może być też trochę większy niż S23.

#android #ios #apple #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
@Rubajticos Nieco tańsza opcja: Pixel 8. Jest odrobinę większy od Samsunga s23. Ostatnio zmieniałam s22 na nowy i zastanawiałam się nad pixelem, a nad s24. Stanęło na tym pierwszym.
  • Odpowiedz
@Rubajticos: iPhone 15 pro dało się już wyrwać w cenie 4000zł więc jak chcesz iPhona to polecam. 120Hz, AoD, świetne aparaty, nagrywanie w pro res itd. Kupiłem go jakoś miesiąc temu (12 lat na Androidzie wcześniej i to mój 1 iPhone i jestem mega zadowolony).
  • Odpowiedz