Wpis z mikrobloga

@CorniMati: braun atakujący zachodnie wojska w polsce, łażący i namawiający by napadnięta ukraina oddala swoje terytoria ruskom w zamian za urojony pokój no i wszyscy są za polexitem (bo unia nie cofnie sie o kilkadziesiąt lat w rozwoju i nie będzie tylko strefą celna). Wystarczy?
  • Odpowiedz
@TenXen47: Nie są za polexitem wszyscy, tylko małą część. A Unia idzie w złym kierunku i to nie tylko opinia polaków, protesty nie są tylko w polsce. Z tego co wiem to Braun nie chce wysyłać naszych wojsk na ukrainne aby nie ingerować i pchać się w wojnę, nie dawać Rosji pretekstu.
  • Odpowiedz
@CorniMati:

Nie są za polexitem wszyscy, tylko małą część.


Są, tylko sobie zrobili fikolek że "nie za taką". A ona nie będzie mniej zintegrowana i będzie coraz bardziej do tego dążyć bo robi to nieprzerwanie of kilkudziesięciu lat.

tego co wiem to Braun nie chce


No to niestety mało wiesz. Zainteresuj się co wygaduje ten z mównicy sejmowej. I poza nią. Atakując amerykańskie wojska w polsce. I to nie są wypowiedzi
  • Odpowiedz
Są, tylko sobie zrobili fikolek że "nie za taką". A ona nie będzie mniej zintegrowana i będzie coraz bardziej do tego dążyć bo robi to nieprzerwanie of kilkudziesięciu lat.


@TenXen47: Wyjście z unii to To żaden argument w kontekście prorosyjskości, chyba ze uwazasz ze Anglicy tez sa prorosyjscy
  • Odpowiedz
@DorianJS: jak najbardziej pro ruskie ruchy im mózgi sprały. I my nie jesteśmy w miejscu UK tylko w europie środkowo wschodniej i mamy jasny obraz jak kończą kraje w tym regionie które nie są w Unii i jeszcze graniczą z ruskami.
  • Odpowiedz
@TenXen47: no i #!$%@? xd bo pomału z perspektywy czasu i tego czego się dowiadujemy po czasie, Ukraina nie ugra już tyle ile mogła ugrać 2 miesiące po rozpoczęciu wojny, czyli terytoria utracić, ale zachować zasoby ludzkie, gospodarkę i w perspektywie ugrać jakieś zapewnienia od UE, NATO czy nawet graczy takich jak Turcja czy Chiny, a tak dwa lata od początku wojny, terytoria utracone są i tak, bez perspektyw na ich
  • Odpowiedz
@CorniMati: Właśnie ostatnio przeprowadziłem mini śledztwo, aby wytropić tę rzekomą prorosyjskość Brauna i tak szczerze mówiąc nie znalazłem nic, co miałoby ewidentne znamiona prorosyjskości. Często pojawia się krytyka świata zachodniego, no ale to, że wytykamy błędy jednej strony konfliktu nie oznacza od razu, że popieramy tę drugą stronę. Sam Braun moim zdaniem wydaje się pod tym względem czysty, ale część środowiska, które się wokół niego gromadzi pozostawia wiele do życzenia -
  • Odpowiedz
Co masz namyśli prorosyjski, dej jakiś argument chętnie poczytam.


@CorniMati: Sam Bosak kilka lat temu uważał, że nie powinno sie reagowac na zarzut putina o wywołanie II wś przez Polske itp. Podobnie Korwin.
  • Odpowiedz