Wpis z mikrobloga

@Wardegas: Bo jest płatna. Po prostu nasz rząd zawiesił dla pewnego typu pojazdów opłaty. Bramki są albo podniesione albo dostajesz darmowy bilecik jak jedziesz osobówką
  • Odpowiedz
bramki nadal są, ale z pootwieranymi szlabanami i pozamykane, nikt tam nie siedzi.


@TypowyDaltonista: w okresie wakacyjnym ze względu na zator - szlabany zostają całkowicie otwarte, przez co nie ma wąskiego gardła.

W marcu szlabany były zamknięte, na bramce wlotowej nie ma nikogo w środku, bo tam odbiera się jedynie bilecik, a oddaje się go na bramce wylotowej (obiło mi się o uszy, że to jest dla statystyk - w sensie
  • Odpowiedz
@Wardegas:
A1 jest darmowe, szlabany opuszczone ale przejeżdżasz za free, najlepiej mieć aplikację to szlabany same się podnoszą
A4 płatne

Jechałem w zeszły wtorek z Krakowa do Gdańska
  • Odpowiedz
@Wardegas: musisz pobrać bilet na bramce i go oddać na końcu a1, ale osobowy i motocykl nic nie płaci. Płaci tir i b+e. Jechałem w zeszła środę
  • Odpowiedz
@Wardegas: Z tego co kojarzę to do Łodzi nie ma. Potem była Częstochowa w której lubili fotoradary co 50m, ale to zanim powstała trasa szybkiego ruchu. Niech inni się wypowiedzą bo za często tej trasy nie robię
  • Odpowiedz
czy po drodze są odcinkowe pomiary prędkości poniżej 140 na godzinę


@Wardegas: jedyny odcinkowy pomiar jest podobno jedynie na samym odcinku Amber Go. Nie ma o tym bodajże znaku/informacji, ale na podstawie danych zaczytanych (tablicy rejestracyjnej) i czasach na bramce wjazdowej i wyjazdowej są wstanie określić średnią prędkość pojazdu + były w necie artykuły, że jak ktoś mocniej przekroczył prędkość, to przekazywane były dane na Policję.

A tak na obwodowych raczej
  • Odpowiedz