Wpis z mikrobloga

Cameracum jak zaczął gadać o łysej że to będzie przyszła żona jego dzieci, to mnie że tak powiem #!$%@?ło nawet jakby mieli. To z automatu lecą do bidula matka szmaci się na OF do tego wali biały śnieg, stary to samo też lubi przygrzać w kichawe rodzice idealni. XD
#danielmagical #famemma
  • 14
  • Odpowiedz
jak zaczął gadać o łysej że to będzie przyszła żona


@Gronostaj90: Szczerze, mówienie takich rzeczy zwłaszcza publicznie nawet jeśli masz normalną kobietę to żenada i cringe fiesta niesamowita.
  • Odpowiedz
@XYZ91: Tak. Słuchaj a raczej czytaj, bardzo często mówienie takich rzeczy publicznie jest niezręczne nawet dla samych kobiet chociaż w środku uważają to za słodkie i najchętniej to by przytuliły swojego faceta w tym momencie ponieważ nie wiedzą jak na to zareagować do końca jest to dla nich coś na tyle intymnego. Poza tym warto pamiętać też ile takich deklaracji nie doszło do skutku żeby nie robić z siebie idioty (
  • Odpowiedz
@XYZ91: I co tutaj niby widzisz takiego odklejonego, słucham? Możesz się zgadzać lub nie z tym, ale tak wygląda rzeczywistość. Przeciętna kobieta zwłaszcza jak jesteś z nią na przykład 2 miesiące jak Natan wczoraj powiedział, że oni są to będzie się czuła wręcz zdezorientowana jak ogarnie, że tak mówisz na poważnie.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: po co piszesz pod każdym moim wpisem ? Ja ci już proponowałem spotkanie, popłakałes się i tyle. Idź na czarną pecie w końcu. Na bank kolegów nie masz bo przecież by cię bon stop musieli bić bo musisz zawsze #!$%@? swoje 3gr. Nara pecie
  • Odpowiedz
@XYZ91 ale ja mogę wstawić nasze pw kolejny raz i znów się ośmieszysz. Napisałem ci gdzie się możemy zobaczyć to się obsrales i tyle. Jesteś petem bez honoru który kładzie się po liściu i pisze do proroka xD
  • Odpowiedz