Wpis z mikrobloga

  • 1
@muszyna_skarbzycia: Ja bym brał Pochettino. Początek bardzo słaby, ale plaga kontuzji. Potem gra Chelsea wyglądała naprawdę nieźle. De Zerbi bez doświadczenia na wysokim poziomie, McKenna w ogóle nie ma doświadczenia na najwyższym poziomie rozgrywkowym
  • Odpowiedz
  • 0
@ImienioslawNazwiskowski: Bzdura. O jaką legendę? Przecież tego burdelu żaden McKenna nie poukłada. I nie, United już tego nie ma, to klub komercyjny, nie sportowy.

Nie ma wyjątkowości już w United od dawna.

No, ale możesz mi wymienić ilu treneró w Realu,Interze czy Liverpoolu byli w stanie odbudować klub, dawaj.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie gorączkuj się tak, to niezdrowe xD Klopp w Liverpoolu, nowi właściciele w Milanie i Interze, wszyscy można powiedzieć zrobili dokładnie to - przywrócili klubom utracony status. W MU mamy nowego właściciela i teraz okazja na nowego trenera, więc jest szansa na podobny scenariusz.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: dobry trener bez wybujałego ego, z sukcesami na niższym poziomie, brytyjczyk. Wiem że to szukanie kalki Fergusona który przyszedł z Aberdeen, ale przykład chociażby Xabiego w Bayerze pokazuje, że takie opcje mogą być o wiele lepsze niż "uznany drogi trener z karuzeli".
  • Odpowiedz
  • 0
dobry trener bez wybujałego ego, z sukcesami na niższym poziomie, brytyjczyk.


@ImienioslawNazwiskowski: To rozumiem, że trener z 3 letnim stażem, którego największym sukcesem jest awans do Premier League, to jest wystarczająco, by przejąć United? Bo Brytyjczyków bez wybujałego ego to znajdziesz tuzin. Poza tym, zakładam, że się osobiście nie znacie, więc nie wiesz jakie ma ego.

przykład chociażby Xabiego w Bayerze


@ImienioslawNazwiskowski: Xabi trenował Sociedad 3 lata, teraz 2 lata
  • Odpowiedz