Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Mam oznaczone pokemony A-S tier. Czy jeśli pokemon nie łapie się w ten zakres to mogę go spokojnie kasować nawet jeśli ma 3 gwiazdki?
Zakładamy, że nie chcę go zachować z jakiegoś innego powodu (CP dość wysokie żeby był aktualnie przydatny, lubię gatunek, shiny, etc.).

PS: Czy shiny daje cokolwiek poza zmianą wyglądu?
  • 13
  • Odpowiedz
@Aramil ja jedyne poki jakie zatrzymuje to: przydatne do raid, pvp, shiny i 100%, a także poki których nie mam ewolucji żeby zbierać candy na buddy. Resztę #!$%@? jak leci.
  • Odpowiedz
@Aramil: no nie wiem czy zrobisz 40 innych platyny, ja robiłem przez rok ostry tryhard a ta była dopiero 35. To się samo robi, łapiesz XXL/XXS, evo i dopiero do kosza. Chyba że napis XXL jest na żółtym tle, to chyba oznacza, że ze wszystkich złapanych ten jest największy. Na niebieskim tle już nie. I 35 platyn jest potrzebnych do awansu z 48 na 49 lvl. No ale to już
  • Odpowiedz
  • 0
@jastrzabnakonarze:
Przez ekstrapolację zakładam, że raczej szybciej wbiję aktualne złota czy zaawansowane srebra niż x'y, które są ledwie w połowie brązu (a i to po kilku ręcznych ewolucjach) ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale tak czy owak, jest tam tyle potencjalnego grindu, że jak dostanę tego questa to go po prostu zwinę xD
  • Odpowiedz