Wpis z mikrobloga

Wiadomo w ogóle skąd dokładnie jest kingu? Na jego filmach często tłem jest filtrowane wojerystyczne wideo z wycieczek, bardzo często widać na nim dworzec Wrocław Główny, jazdę pociągiem lub tramwajem, dodatkowo kinguś jarał się bardzo szurami od Riese, które znajduje się względnie blisko Wrocławia na Dolnym Śląsku. Wychodzi na to, że mieszka dość blisko Wrocławia ale nie w samym mieście bo po co w takim razie jeździłby pociągami. #kononowicz #patostreamy #szkolna17
NicolasLatifi - Wiadomo w ogóle skąd dokładnie jest kingu? Na jego filmach często tłe...

źródło: 26548624f4b2dd10b69ada526354889ea359b63c07fe90dc1420f679b58a1a04

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
jest z Kątów Wrocławskich. Zawód wykonywany: Konduktor ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kabee: serio? xD to by tłumaczyło częste pociągi i widok Ślęży z okien pociągu na wilmach, to w końcu jazda w tamtą stronę
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: nie śledziłem aż tak na bieżąco kinga, ale mam trochę znajomych z Wrocławia i to utożsamianie go z przesiedleńcami mogło być aktualne 50 lat temu ale nie dziś. Obecnie Wrocław to ogromne ilości Ukraińców i coraz większe ilości niezadowolonych z tego faktu ludzi także bardziej spodziewałbym się sceptycyzmu. No ale whatever. anyway przydałoby się wysłać tych znajomych do kinga z flaszką czy innym prezentem :)
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Haha, długo nie zawisł mój post. Ważnie, że zdążyłeś... Pozdrawiam Kinga lub Mojkę i ich dwa telefony, które czujnie śledzą i zgłaszają. Ewentualnie tego nadgorliwca - rycerzyka, co zgłasza dla nich.
  • Odpowiedz
@Benjaminex: No przecież teraz Ci nie powtórzę, a treści nie da się streścić, akat takiego typu był to komentarz - bęc. Zara mnie zgłosi Kinga lub Bogutek bezpravkano, który też wiem, że na mnie poluje na tym tagu, i mnie zbanujommm xD
  • Odpowiedz
@CzikaKiri:

miej wydarzony pysk i jak każdy nietypowy sadź sie do każdego

wysraj konfederuski komentarz o jakimś banderpaństwie , nastawiony na szerzenie nienawiści

KWIIIIIIII GNIK SIE ZNENCA NADE MNQ (odgłos walenia w nachy po ciężkiemu)


ja nic nie zglaszałem, ale powininiem, co by was napływy #!$%@?ć z powrotem na diskorda bielskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@twoj-stary-pijan-jak-cie-robil: Załóż konto 3 tyg. temu, w czasie, który pokrywa się z pijackim amokiem Kingi na społeczności swojego kanału, używaj na Wypoku języka i epitetów niemal identycznych jak te, które używałeś wtedy we wpisach. W ogóle to nie budzi podejrzeń. Tyś wcale nie taki inteligentny jednak Panie kronikarzu. Zgłaszaj, zgłaszaj na dwa tel. Pięknie widzieć, jak się wijesz i jakie akrobacje wykonujesz od prawie miesiąca. Pompa z Kinka!
  • Odpowiedz