Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś dzisiaj w Polsce myśli, że to jest dobra okazja, żeby wrócić do Lwowa – bo Ukraina się rozpadnie i wtedy będzie Polska "od pierwszego" – to jest to propaganda, która prowadzić będzie do wzajemnego zaciekłego zajęcia się sobą Ukraińców i Polaków, co będzie miało ich znieczulić na rozmaite inne operacje, które zostaną dokonane w tych krajach. (...)


Jak myślicie, jakiego to polityka są słowa?
Otóż tego pana, Grzegorza Brauna w 2014

#polityka #sejm #ukraina #rosja #wojna #neuropa #konfederacja #bekazprawakow
d4wid - >Jeśli ktoś dzisiaj w Polsce myśli, że to jest dobra okazja, żeby wrócić do L...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@daretti877 Zwerbowali i zasugerowali, że byłoby dobrze jakby poszedł do polityki. Oni na prawicy mają już swoją siatkę, załatwią mu kontakty itd. Jak widać się przydaję.
  • Odpowiedz
@d4wid myślę że on nie mówił o zwykłych ukraińcach, a miał na myśli prokremlowskich ukraińskich oligarchów, sprzyjających ówczesnemu przedmajdanowemu rządowi UA.
Od kiedy do władzy doszli 'banderowscy n*ziści' p. Braun już sobie ukraińców nie życzy.
Myślę też że zawsze był ruskim pachołem.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid albo jeszcze wtedy nie był kupiony albo po prostu Rosja wtedy jeszcze liczyła na przejęcie całej Ukrainy i nie chciała konkurencji która chciałaby swój kąsek
  • Odpowiedz