Wpis z mikrobloga

@AnonimoweLwiatko: no dokładnie. Kto to widział żeby kobieta musiała zarabiać na wszystko żeby utrzymać rodzinę... Tylko pytanie po co jej kolejna gęba do wykarmienia jak do posiadania dzieci wystarczy jej tylko obecność faceta przez 5 minut?
  • Odpowiedz
@aarahon: Nie #!$%@?, moja babcia #!$%@?ła w polu, poiła krowy, doiła, karmiła kury, pieliła w ogrodzie, pomagała w gospodarstwie przy wszystkim, do tego gotowała, prała. Po co mi ktoś za kogo mam płacić nie dostając praktycznie nic? Moja matka też pracuje mimo, że ojciec ma własną firmę. Po prostu nikt normalny nie chce darmozjada ktory będzie tylko siedział i ładnie wyglądał. Jak miałbym mieć kolejne dziecko na utrzymaniu to wolałbym
  • Odpowiedz
Po co mi ktoś za kogo mam płacić nie dostając praktycznie nic?


@AnonimoweLwiatko: nie wiem, po co?

Moja matka też pracuje mimo, że ojciec ma własną firmę. Po prostu nikt normalny nie chce darmozjada ktory będzie tylko siedział i ładnie wyglądał. Jak miałbym mieć kolejne dziecko na utrzymaniu to wolałbym ogarnąć surogatke niż utrzymywać
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: dlatego kobieta nie chce żeby jej facet był w stanie tylko żeby to robił. Było wiele młodych małżeństw które się rozpadły, często z dziećmi. Czemu facet nie potrafił utrzymać rodziny?
  • Odpowiedz
@aarahon: A ja i żaden normalny facet którego znam, nie chce żeby jego kobieta nie była w stanie siebie utrzymać i dodać od siebie do budżetu na wspólne wydatki. Jakim #!$%@? szukasz od razu problemu rozpadu młodych małżeństw w facetach?
  • Odpowiedz
A ja i żaden normalny facet którego znam, nie chce żeby jego kobieta nie była w stanie siebie utrzymać i dodać od siebie do budżetu na wspólne wydatki


@AnonimoweLwiatko: skoro ona ma utrzymać siebie tylko dodawać od siebie do budżetu to kto ma utrzymać rodzinę?

Jakim #!$%@? szukasz od razu problemu rozpadu młodych małżeństw w facetach?


@AnonimoweLwiatko: czemu piszesz że to robię? Nie robię niczego co tym pytaniem
  • Odpowiedz
@aarahon: Wspólnie, tym jest budżet rodzinny.

czemu piszesz że to robię? Nie robię niczego co tym pytaniem mi zarzucasz.

Było wiele młodych małżeństw które się rozpadły, często z dziećmi. Czemu facet nie potrafił utrzymać rodziny?


@aarahon: ???
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ja tam jestem lewicowo postępowy ale jakbym miał żonę która zajebiscie gotuje, piecze pyszne ciasta, wychowuje dzieci na nauczaniu domowym, sprząta chatę, robi zakupy itp to też mógłbym utrzymywać rodzinę. Tylko takich kobiet już prawie nie ma
  • Odpowiedz
Wspólnie, tym jest budżet rodzinny.


@AnonimoweLwiatko: no właśnie. Związki partnerskie, takie gdzie budżet jest wspólny działają bardzo dobrze jeśli odejdziemy od klasycznego podziału ról w małżeństwie i w razie potrzeby to facet ceruje skarpety gdy żona postanowi wykuć miejsce na instalację elektryczną w piwnicy ale takich małżeństw ja nie widziałem i sam nie będę w czymś takim uczestniczył.

???


@AnonimoweLwiatko: ??? Wklejasz mi pytanie które zadałem i zdanie
  • Odpowiedz