Wpis z mikrobloga

#mmo #mmorpg
Szukam jakiegoś fajnego MMO do marnowania swojego czasu, jak najbardziej może być b2p ale żadnych abonamentów!
Przede wszystkim chciałbym, żeby gra była rozwijana i szanowana tak przez twórców jak i graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie jak będą ludzie, ale bliska interakcja z nimi nie będzie wymagana - tutaj GW2 mój faworyt ale:

- GW2 bardzo sobie cenię chociaż mam wrażenie, że to już jest maintenance mode, tym bardziej, że anet przebąkuje coś o GW3 poza tym SotO miało być przełomowe a wyszło jak zwykle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- ESO fajne, pograłem blisko 600h ale dużo traci po bliższym poznaniu: drewniana walka i latanie z językiem na brodzie po instach nie są dla mnie, w zasadzie tylko ładne widoczki i lore dawały mi radość.
- WoWa już nie tknę.
- PoE po kilku ligach już mi zbrzydło, może się zainteresuję dwójeczką jak już wyjdzie.
- Warframe ciekawe ale na dłuższą metę strasznie powtarzalne i chyba trochę za szybkie, Destiny też - z reszta to strzelanki.
- FF/BDO/Lostark/Diabla/Albion - nie.
- EVE już 2 razy mnie przerosło.
- SWtoR jakoś mnie odpycha z resztą stare to już.
- LoTRO tak bardzo bym chciał tam wsiąknąć ale interfejs jest paskudny z resztą to też już antyk.

Heh wysmarowałem swoje żale i czytając to dochodzę do wniosku, że szukam smaku w dupie #zalesie
chyba pora wziąć się za singleplayery...

No ale dobra nie wpisu nie usuwam, może ktoś doda od siebie coś ciekawego ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 11
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: Fallout 76 Max 20 graczy na serwerze. Można grać samemu, a nawet jak się dołączysz do grupy, to i tak można grać osobno. Eventy są otwarte dla wszystkich i często jest na nich kilku-kilkunastu graczy. Ładnie wykreowana, duża mapa. Bardzo dużo eventów. Crafting, broń, pancerz, możesz budować własną bazę, da się grać F2P. Długa i dość ciekawa fabuła. Nowy dodatek wychodzi niedługo. Z minusów, na PS5 jest gra trochę niestabilna.
  • Odpowiedz
@Demoliton_hammer: dostałem ostatnio 76 od Amazona ale ostatecznie nie skosztowałem bo jakoś mnie te małe serwery odpychają.
jak to działa? mam swoją postać i bazę i przy logowaniu wybieram zawsze jakiś konkretny serwer czy po prostu jak się loguję to wbijam za każdym razem do innych 19 randomów?
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: Wygląda to w ten sposób, że jak się logujesz sam, to wrzuca cię na losowy, który nie jest pełny. Możesz trafić, że na całym serwerze będzie kilku graczy. Możesz grać ze znajomymi na tym samym serwerze, po prostu przenosi cię na serwer, gdzie oni są. Jak płacisz subskrypcje, to masz dostęp do prywatnego serwera i możesz tam zapraszać znajomych. Małe serwery nie są problemem, bo dość często spotykasz innych graczy
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: Wyżej już był polecony ale jesczze raz, F76 jest spoko mimo że to nie MMO. Albo The division, podobnie jest to raczej multi, nie MMO, ale przyjemnie się gra
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: najgorsze jest to że wszystkie największe tytuły już wymieniłeś, ja sam grałem przez pół roku w gw2 ale brak progresu mnie po prostu zanudził i wróciłem do wowa i to mi się nadal wydaje że jest najrozsądniejszą opcją. Jest bardzo dużo kontentu więc można zmarnować tam bardzo dużo czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie wow, ffxiv czy Albion, to chyba tak, czas wrócić na single
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.