Wpis z mikrobloga

@windows95
Od góry do dołu to będzie oczywiście:
Lewa kolumna:
Serbia, Słowenia, Słowacja, Luksemburg

Prawa:
rosja, Holandia, Francja, Chorwacja

Ale wykopkom nie przeszkadza XD
  • Odpowiedz
@Kalwi patrząc na to uświadomiłem sobie, że Słowenia być może jest krajem europejskim o którym wiem najmniej. nie znam żadnego Słoweńca, nigdy tam nie byłem, nie wiem nic o ich historii i kulturze, słyszałem tylko że kraj mają piękny i dosyć wysokie PKB, ale poza tym są jacyś tacy anonimowi
  • Odpowiedz
dajcie mu flagi Ameryki Południowej, Afryki albo Azji to zobaczymy czy taki mądry dalej będzie


@Instynkt: Ba. Chociaż 5 flag stanowych z USA, albo nawet dwie. Przecie człowiek całe życie widzi w ekranie Amerykę i zna lepiej niż realnie i namacalnie jakiś mniejszy kraj niedaleko Polski. To jest ciekawo-nieciekawy paradoks.
  • Odpowiedz
@Kalwi: Francja w rzeczywistości ma mega ładną flagę naprawde to nie jest tak, że to jest niebiesko czerwono biała flaga tylko to wszystko ma jakieś oznaczenia szlachetne i mega wygląda w realu serio nie wstyd taką flagą powiewać ogólnie to my też powinniśmy jakiś sensowny czerwony dobrać i za spamować nim internet, do tego zmienić angielską wersję żeby nie było Biegun Polerować wycierać pucować. Murzyńce tak robią raz na 20 lat
  • Odpowiedz