Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Aż nie wierzę. Zostałem namierzony przez ruskie boty. Mój wykopowy hejter... 30 sekund po wejściu a jego profil xD.
Spasiba tawariuszu, #!$%@?.

Ruskie trolle na tagu? Serio, k**, tu już jesteście, śmiecie? W sumie to prowadzi prosto do Machaja agenta. Rodzice 75+ a ten od 10 lat nie wrócił do PL, wcześniej Chinska Republika Ludowa. To też wyjaśnia stałe, pewne źródło dochodu i swobode w jeździe na YT. W sensie co nie odpier... to sie nie boi. Leci jakby miał nieśmiertelność.

Spasiba jeszcze raz. Tfu.

@Orage #!$%@? ruskich to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Dawajcie dalej, wkopcie Waszego gościa na rozpoznaniu terenu (Machaja). GO, go go! ABW lubi to. Tfu.

ps. hejterów na wypoku mam dużo i mam to w d
**, ale jak widze, żę któryś sympatyzuje z kacapami z przyjemnością poinformuję o zawodniku resztę społeczności.
lskx - #raportzpanstwasrodka 
Aż nie wierzę. Zostałem namierzony przez ruskie boty. M...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-21 o 23.42.08

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Zieeeew, nie potrafiąc zrobić makaronu instant pokazałeś, że myślenie nie jest twoją mocną stroną
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
Przecież głupi jesteś ty nie potrafiąc zrobić makaronu instant wypopku


@Orage: Ty masz #!$%@? skrypt gotowy? xD nagraj jak mówisz BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ

BTW zupka zawiera treść płynną, a mówisz o makaronie ugotowanym i podsmażonym.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@Orage mi odpisał w innym wątku dla rozmycia rozmowy, ale pozwolę sobie wkleić pod wątkiem głównym. Są obaj Orage i Miskagnoju. Tak, dopuszczam oczywiście zwykłe #!$%@? się, ale śledząc ich konta to xD.

спокойной ночи, мне нужно кое-что сделать утром, когда ты закончишь дежурить. Я трахаюсь без любви.
___

@Orage: robiłem to od 2005 roku mordo, potem poszedłem w inną stronę, teraz hobbystycznie sobie składam i debunkuję.

BTW kmioty, ktoś Wam
lskx - @Orage mi odpisał w innym wątku dla rozmycia rozmowy, ale pozwolę sobie wkleić...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-22 o 01.42.12

Pobierz
  • Odpowiedz