Wpis z mikrobloga

Od 1 odcinka upieram się na Nowciaxa i przy nim zostaję.
Kinder i Nowciax - sabo
W dzisiejszym odcinku zdecydowanie za dużo scen/setek w których mowa jest o Nowciaxie, jak to on nie może być Sabo, że byłby geniuszem itd.
Cały sezon biorąc pod uwagę wszystkie odcinki spina mi się po prostu to że to Nowciax sabotuje.

Można tak jak w 1 sezonie wywnioskować kto odpada przed finałem...


Głosowali:
Nieuczesana: AJ i Konopski
Konop: Kaja i Nieuczesana

Kaja: AJ i X (Konopski)
Nowciax: AJ i X (Konopski)

Łatwo: Nieuczesana i X
AJ: Nieuczesana i X

Pod X powiedzmy że nie wiemy kto ale:
Mamy 3 głosy na AJ i 3 na Nieuczesaną.
Z racji że odpadł Konopski to Kaja i Nowciax musieli zagłosować na Konopskiego.
Razem teraz cała trójka ma po 3 głosy.
Zostaje głos Łatwo i AJ.
Skoro Konopski odpadł to musiał dostać minimum 4 głosy.
Łatwo mówi przed glosowaniem że może odpadnie Nieuczesana i AJ i widać z resztą jak pisze AJ. To tylko dwie litery i łatwo to zauważyć.
A AJ na siebie nie może zagłosować.
Łatwo i AJ nie mogą też 2 razy zagłosować na Nieuczesaną a remisu nie było.

Prawdopodobnie więc poszło tak:
Łatwo: Nieuczesana i AJ
AJ: Nieuczesana i Konop

Wtedy Konop i AJ mają po 4 głosy, Nieuczesana 3. Kaja 1.
Co ciekawe gdyby AJ nie zmienił głosu i zagłosował na Łatwo to by był remis między Konopem a Nieuczesaną

#sabotazysta #friz #ekipa
  • 10
  • Odpowiedz
@MrBeast: Kinder nie jest sabo. On po prostu jest taki trochę aspołeczny i introwertyczny. Ma słabą kondycję i jest po prostu cichy.

Wypadł bo był słaby i się z nim nie dogadywali zbytnio, nie polubili go xdd Nowciu to fajnie skomentował ''w następnych odcinkach zaczną wypadać osoby słabsze, które nie będą potrafiły zrobić dobrze zadań, albo się pomylą, a nie dlatego, że są sabo''.

Był odcinek jak z Nadią stał przy
  • Odpowiedz
  • 0
@Orthosie: Nadia nie była Sabo na pewno.
Jeśli Kinder nie jest to obstawiam Nieuczesaną i Nowciaxa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest moja taka trójka w tym programie.
  • Odpowiedz
  • 3
A i jeszcze mi się przypomniało XD
Tak zajebiste zadania dał Rezi z malowaniem że nie wiedzieli jak wytłumaczyć zasady zarabiania kasy wiec podali tylko kwoty ile zarobiła grupa i ile sabo XD bez podsumowania by Sabo jednak miał o co walczyć w finale
  • Odpowiedz
  • 0
@Lapidarny: nie ma szans, gość jest za przeproszeniem debilem no...
Jakbym go nie znał powiedzmy i widział pierwszy raz to może ale widziałem go np u Blowka w programie, u Tromby teraz, wcześniej u Pateca. No nie ma opcji że wytrzymałby to.
  • Odpowiedz
  • 0
@minonaxd właśnie zobaczyłem raz jeszcze co on #!$%@?ł, może jednak nie jest tak wielkim debilem jeśli sabotuje. W teatrze się wygłupiał ale nie pasuje mi wtedy gra w kółko i krzyżyk bo poprawił sporo po Konopskim…
  • Odpowiedz
Kinder nie jest sabo. On po prostu jest taki trochę aspołeczny i introwertyczny. Ma słabą kondycję i jest po prostu cichy.


@MrBeast: widzisz, mówiłem xdd
wyrzucili go bo był słaby i jeszcze te głupie komentarze od AJ i dziewczyny wk, bo miał gorszą forme fizyczną niż oni.
Niestety był mężczyzną i nie przeszło mu to płazem jak nieuczesanej.
  • Odpowiedz