Wpis z mikrobloga

Dostanę #!$%@? z tym divi. Mam extra elegant theme, stworzyłem sobie landing gdzie wybrałem wzór z layouta i trochę pozmieniałem. Chcę stworzyc drugi landing - ni chu chu bo visual editor po prostu znika i nie da się nic zrobić. Najpierw próbuje załadować buildier, ale nie potrafi i po prostu strona nie jest możliwa do edycji - nie ma interfejsu divi. Już próbowałem wtyczki wyłączać, zmieniać wersje php, czyściłem cache, zmieniałem wartości w pliku user.ini - i nic. Dalej to samo. W konsoli oczywiście jakieś błędy, które nic nie mówią.

#divi #wordpress #webdev
Reiden - Dostanę #!$%@? z tym divi. Mam extra elegant theme, stworzyłem sobie landing...

źródło: error

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Reiden: Wersja php nie ma znaczenia. Cały komunikat brzmi

Element type is invalid: expected a string (for built-in components) or a class/function (for composite components) but got: [missing argument].[missing argument]

co znaczy, że edytor nie chce się odpalić, bo widzi na stronie coś czego nie powinien (błąd jest po stronie javascript, dlatego zmiany w ini, wersji php itd nic nie dają). Skoro działa na tej innej stronie (co wyklucza na jakieś
  • Odpowiedz
  • 0
@januzi: właśnie dziwne bo problem dotyczy jednej domeny / witryny. Rano jak spróbowałem i odpaliłem gdzieś na Canary w inkognito to mi zaskoczyło i odpaliło. Zapisałem wszystko git. Potem jak chciałem stworzyć nowy landing to już nie działa. Ogólnie teraz to już nie działa w ogóle divi buildier visual - po prostu interfejs znika i nie ma możliwości edycji. Miałem już z tym problemy od dawien dawna i nie wiem co
  • Odpowiedz
@Reiden: A, to co innego. Jeśli to było losowe, to nadal jest to coś z javascriptem, głównie z kolejnością ładowania plików. Masz jakieś wtyczki optymalizujące ładowanie się strony? W3TC, Wp-Rocket, minifiery javascript? Jeśli teraz nie działa, to poprzez ftp wejdź do katalogu wp-content/plugins i zobacz czy coś się ostatnio zaktualizowało.
  • Odpowiedz
  • 0
@januzi: mam właśnie perfmatters i wpfastest cache. Kiedyś zlecałem optymalizację szybkości działania strony i gościu mi je zainstalował, żeby były wyniki page speed. Próbuję wyłączać te wtyczki, ale nic się nie zmienia.
  • Odpowiedz
@Reiden: Upewniłeś się, że po wyłączeniu wordpress używa podstawowych plików js? I tak przy okazji, czy na innej przeglądarce jest tak samo?
  • Odpowiedz
  • 0
@januzi: właśnie nie wiem czy wordpress używa podstawowych js. Na innej przeglądarce obecnie to samo. Będę raczej szukał kogoś na useme co to sprawdzi, bo nie mam pomysłów. Jak będziesz miał chwilę to możesz dać znać ile $$ cię interesuje za sprawdzenie tego, to już odpuszczę szukanie kogoś.
  • Odpowiedz