Wpis z mikrobloga

Każda dyskusja różowej z niebieskimi wygląda podobnie - zawsze znajdzie się 1 rodzyn (ale najczęściej jest ich znacznie więcej), który myśli, że wie lepiej, niż dana różowa, co ona lubi, czego nie lubi, czego oczekuje, jakie ma zainteresowania, a nawet o czym "naprawdę myśli", nawet gdy taki wyraźnie ma napisane, jakie jest jej zdanie na dany temat.
Do tego zadają pytanie różowej, by odpowiedzieć sobie samemu, zanim ona odpowie.

Dyskusja tematyczna to też apogeum spiertolenia. Różowa może się na czymś naprawdę dobrze znać ale i tak szanowny pan mężczyzna wpada w dyskusję cały na biało i ją poucza, wyraża swoje zdanie i wykłóca się o rację, której nawet nie ma. A tak na złość różowej, żeby się przypadkiem zbyt pewnie nie poczuła przy szanownym panie mężczyźnie, bo to dla niego brak należnego mu nadszacunku.

Śmieszne chłopaczki, którzy myślą, że są wszechwiedzącymki bogami, mimo iż w doopie byli i gunwo widzieli. Oczekują szacunku od kobiet, respektowania ich cennego zdania i liczenia się tylko z nich zdaniem, sami nie uważając, że powinni tak samo czynić w stronę kobiet. Nie szanują kobiet i w większości mają ich zdanie oraz poglądy gdzieś, a nawet narzucają im swoje.

Faceci mają ego wyebane w kosmos i są zbyt pewni siebie, dlatego atakują każdą kobietę o zdrowym poczuciu własnej wartości, że ma "wybujałe ego" czy "księżniczkuje", bo ta ma czelność znać swoją prawdziwą wartość, przez co księciunio nie może jej wcisnąć pod pantofla i napawać się jeszcze bardziej swoją dominacją. Haha.

Niestety, trzeba zacząć ich brutalnie ściągać na ziemię tak, jak oni to robią z różowymi. Niech wiedzą, że nie są nieomylni a większa masa mięśniowa a więc boleśniejszy wpiertol to nie jest wartościowy argument w dyskusji. Im bliżej do szympansa niż do człowieka (co widać często właśnie w liceum, gdy bez wyraźnego powodu spuszczają łomot Bogu ducha winnym kolegom i koleżankom).

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #przegryw #hehezzki #przemyslenia
  • 19
  • Odpowiedz
Każdy kłamie

@AlienFromWenus: Ale ja mówię konkretnie o tematyce związków, w której mężczyźni są szczersi od kobiet, bo otwarcie mówią, że z brzydkimi nie chcą wchodzić w relacje, a kobiety kluczą i mącą, pomimo że zwracają uwagę na wygląd tak samo bardzo jak mężczyźni

Czy to powód by każdej napotkanej różowej wmawiać, że kłamie bądź "co innego myśli a co innego robi" nie znając tej różowej? Może akurat ta konkretna
  • Odpowiedz
Każda dyskusja różowej z niebieskimi wygląda podobnie -


@AlienFromWenus: Gówno prawda, niezależnie od płci to tylko i wyłącznie od ciebie zależy jak potoczy się dyskusja z kobietą lub mężczyzna jak się z jednym albo drugim spotykasz. Możesz być sztywnym klocem a możesz sprawić, że osoba z którą się umawiasz będzie cię uważała za bohatera narodowego.
  • Odpowiedz
Niestety, trzeba zacząć ich brutalnie ściągać na ziemię tak, jak oni to robią z różowymi. Niech wiedzą, że nie są nieomylni a większa masa mięśniowa a więc boleśniejszy wpiertol to nie jest wartościowy argument w dyskusji.


@AlienFromWenus: Co ty masz z tą siłą fizyczną, jak ci to przeszkadza to chodź na siłowni i wcinaj białko na potęgę to jakoś zwiększysz tam swoją siłę, ale dupsko ciężko ruszyć, co?

Im bliżej
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Szansa, że laska wie coś lepiej jest raczej nikła. Z założenia jej wiedza bazuje na przekonaniu i emocjach.
Naprawdę jestem przyjemnie zaskoczony kiedy mogę z jakaś porozmawiać i ma o czymś zdanie.
  • Odpowiedz
@bartpl: jeżeli z góry coś takiego zakładasz i z góry traktujesz kobietę jak tę co nie wie bo jest kobietą, to nawet jak taka kobieta z racji pracy czy zainteresowań wie na jakiś temat więcej niż ty, to powinna mieć honor i olać cię bo nie nadajesz się jako rozmówca.
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: masz naprawdę spaczone poczucie humoru, skoro bawią cię wszystkie kobiety z powodu kilku głupich bab. Nie dziwi mnie że chodzisz na divy, życia nie znasz od siedzenia w piwnicy, wiedzę o kobietach czerpiesz z memów na wykopie, jesli nie zaplacisz divie to nawet na cycka nie spojrzysz, bo się boisz kociet. I naprawdę nie musisz odpisywać, nie rób z siebie pośmiewiska mówiąc o sobie zbyt dużo ( ͡°
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Wiem z doświadczenia trochę sie na was poznałem nie chciałem wierzyć co tu piszą na początku jednak kilka lat zagadywnia do was bądź wyśmiewanie się z mojej twarzy przez randomowe p0lki które mnie nawet nie znały uświadomiły mi, że to wszystko prawda, no może po za tym mitycznym 190 cm wzrostu co niby pokonuje wszystkie inne przciwności by mieć kobietę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz