Wpis z mikrobloga

#polityka

Czyli tak podsumowując:
- PiS kumpluje się z Trumpem, który jawnie chce zamknąć dopływ broni dla Ukrainy
- Morawiecki bawi się na imprezie na Węgrzech organizowanej przez wszystkie prorosyjskie partie Europy
- Duda skalda jako jedyny kondolencje po śmierci prezydenta Iranu
- Obajtek sprzedaje Lotos Arabom, a pośrednio ruskim

…Ale to Tusk jest ten zły, bo ma dobre stosunki z Unia Europejska i Niemcami…
  • 43
  • Odpowiedz
@miki4ever:

PiS kumpluje się z Trumpem, który jawnie chce zamknąć dopływ broni dla Ukrainy


tak chce, że to właśnie on tę ostatnią dostawę przepchnął popierając Johnsona. Ogólnie rzecz biorąc uważa po prostu że broń powinna być sprzedawana a nie oddawana z podatków
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: @Pracuje_zdalnie_chyba przecież to same bzdury bo po pierwsze to dzięki Trumpowi republikański marszałek Johnson przegłosował ostatnią pomoc dla Ukrainy, a po drugie Trump nie sprzeciwia się wspieraniu Ukrainy, tylko domaga się by kupowali oni broń a nie brali ją z amerykańskich podatników.

Plus oczywiście robi to czego chce większość na Ukrainie czyli głosi potrzebę zawarcia pokoju zamiast przemielania kolejnych setek tys Ukraińców na mięso armatnie
  • Odpowiedz
Czyli tak podsumowując:

- PiS kumpluje się z Trumpem, który jawnie chce zamknąć dopływ broni dla Ukrainy


Z każdą wizytą pisowców w USA twierdzicie, że USA ich nie szanuje, Duda stoi przy stole albo nie chcę się z nim spotykać. Więc co to za koledzy twoim zdaniem?

- Morawiecki bawi się na imprezie na Węgrzech organizowanej przez wszystkie prorosyjskie partie Europy
  • Odpowiedz
@Pracuje_zdalnie_chyba: o jaki nerwus agresywny. Nastepnym razem sprawdzaj co wysylasz zanim sie zbłaźnisz miernoto bo teraz troche glupio co?

I jeszcze mi tu wyjezdzasz TAJNYM PLANEM do ktorego dotarła gazeta. "Plan MIAŁBY zakładać" xD. Ziemia tez jest plaska? Jaszczuroludzie byli w tym tajnym planie e?

To gdzie ten Trump zdeklarował ze zlikwiduje pomoc dla Ukrainy. Czekam bo widze ze dobry risercz robisz, jak Pan Ziemkiewicz
  • Odpowiedz
@mocarny_knur: udowodnij mi ze ten mistyczny tajny plan faktycznie nigdy nie mial miejsca

To gdzie ten Trump zdeklarował ze zlikwiduje pomoc dla Ukrainy. Czekam bo widze ze dobry risercz robisz, jak Pan Ziemkiewicz


mmm fajna manipulacja i lekcewazenie omijajac odpowiedzi na to co napisalem powyzej
  • Odpowiedz