Wpis z mikrobloga

@getin: za każdym razem mam bekę ze spuszczania się nad grafiką xD pierwszy Crysis też miał najlepszą grafikę ever w swoim czasie ale palił najmocniejsze gpu. Analogicznie nie sztuką jest zbudować auto na poziomie Maybacha jeśli nasrasz do niego najprzeróżniejszych bajerów. Problem jest taki, że będzie ważyć ze 3 tony i bez 6 litrowego silnika nie będzie się zbierać. Dlatego ocenianie grafiki bez brania poprawki na optymalizację to według mnie idiotyzm.
  • Odpowiedz
@getin: No fajnie, fajnie, ale 30 fps to problem, zwłaszcza że to jest eks. Co mi po ładnej grafice jak w to zwyczajnie nie zagram przez framerate. Sony jakoś potrafi do swoich flagowych produkcji wsadzić więcej niż jeden tryb wyświetlania grafiki i nie rozumiem dlaczego MS ma z tym takie problemy - Redfall, Starfield, a teraz Hellblade, dramat. Gry Bethesdy ostatecznie, po wielu miesiącach dostały łatki, więc liczę na to, że
  • Odpowiedz
  • 0
@nobrain @KingOfTheWiadro 30fps w HB2 ma się absolutnie nijak to takiego Starfielda czy Redfall, gdzie te gry były FPP I dużo bardziej dynamiczne. Tak jak w SF nie dałem rady grać i dopiero po ostatnim patchu mam zamiar zrobić kolejne podejście, tak Senua's Saga działa zajebiście. Z uwagi na inną dynamikę i typ gry nawet jeden raz nie pomyślałem że ta gra powinna chodzić inaczej.

W sumie to bardziej interaktywny film niż
  • Odpowiedz
@maniel: wy #!$%@? czytacie na co odpowiadam i oczym xD gra w procesie tworzenia ile 5-7 lat wiedzieli na co tworzą na jaki sprzet po prostu ms w #!$%@? am xboxa dla tego gry mają 30 fps
  • Odpowiedz