Wpis z mikrobloga

#budda a co jesli budda mial 2kk dlugow bo nakradł na fotowoltaice i wykorzystal te 2kk do zrobienia zasiegów i odrobienia tych 2kk ? czyli de facto ukrad potem oddal ale w miedzy czasie obrócił tym i zarobil.

W ogóle to nazywanie tej dziewczyny swojej grazyną a nie jej imieniem wygląda jak celowy zabieg zeby utrudnić jej identyfikacje
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario: Zastanawiałem się nad tym. W tym samym czasie "kupił" Lamborghini zarejestrowane w Czechach, nieruchomości na Grażynkę. Na pewno można powiedzieć, że nie spieszył się ze spłatą, bo uchylenie zajęcia nieruchomości nastąpiło dopiero w lutym 2023 po loterii.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny ... To jest właśnie ten poziom tych parapetowych detektywów z wypoku... Bo se ktoś kogoś nazwał grażynką to to jest wielki spiseg... I wielkie utajnianie identyfikacji.... Na YouTubie kurka wodna:):):):)
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario ... Człowieku weź się zatrudnij u Rutkowskiego... Albo w jakimś wsi....CSI...FBI... Bo chyba się po prostu tam nie obejdą bez twojej pomocy... Ale za to tutaj dostajesz odznakę parapetowego detektywa...:)
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario ... No kurde jak się tak zastanowić to jestem w sumie na wykopie a nie na jakimś moim niezależnym portalu autorskim...:(
... Czyli kurde czy aby na pewno ktoś mnie nie przekupił że tutaj jestem?:)...
... Tyle pytań tyle możliwości...:)
  • Odpowiedz