Wpis z mikrobloga

@Vanderwill: to nie przód tu zawinił. Poza tym przód rzadko puszcza. Na torze na drogowych oponach możesz głęboko w zakręt przeciągnąć hamulec z przodu i dalej będzie trzymać. Cisnąłem na torze na gównianych oponach dużo i tył mi szalał, a przód dalej nic.
  • Odpowiedz
tary prędzej czy później każdy będzie leżał kwestia przejechanych km i tego czy jeździ normalnie czy jak dziadek


@mpetrumnigrum: xd

Pamiętam mój pierwszy wyjazd do 12:00 leżałem chyba 6 razy a potem przestałem liczyć.


kurde ale grunt że jak dziadek nie jechałeś xd dobry tam towar bieżesz jeżeli myslisz że są tylko te dwie drogi na moto, #!$%@?ć się jak byle szmaciarz bez skilla, albo jazda jak dziadek ( ͡°
  • Odpowiedz
kurde ale grunt że jak dziadek nie jechałeś xd dobry tam towar bieżesz jeżeli myslisz że są tylko te dwie drogi na moto, #!$%@?ć się jak byle szmaciarz bez skilla, albo jazda jak dziadek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Ligniperdus: jak cytujesz to chociaż z sensem.
Pisałem o jeździe w terenie i wywrotkach.
mpetrumnigrum - >kurde ale grunt że jak dziadek nie jechałeś xd dobry tam towar bieże...
  • Odpowiedz
  • 0
@Vanderwill przez 5 lat jazdy miałem tylko jeden poślizg przodu i to tylko przez swoją głupotę, bo nie połączyłem kropek, że wjeżdżamy na mokry i śliski krawężnik pod bardzo małym kątem. Należało się.
  • Odpowiedz
Pisałem o jeździe w terenie i wywrotkach. Jazda w terenie to nie jazda po drogach polnych i leśnych tylko w tym wypadku po suchym kopnym piachu oraz wieloma kilkunastometrowej wysokości podjazdami.


@mpetrumnigrum: aaa to sorry, przegapiłem w takim razie gdzieś temat jakoby OP pisał o prawie jazdy na offroad ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
aaa to sorry, przegapiłem w takim razie gdzieś temat jakoby OP pisał o prawie jazdy na offroad ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Ligniperdus: on nie pisał tylko ja pisałem o różnicy, a ty nawet tego nie przeczytałeś.
  • Odpowiedz