Wpis z mikrobloga

@forfiterex: darmozjadom XD sorry, ale jak ktoś chce mieć mieszkanie skrojone pod siebie, to to będzie więcej niż jego weekend. Do tego oszczędność czasu liczona w dziesiątkach godzin na łażeniu po sklepach.
  • Odpowiedz
@huudyy: zabolało? widzę, że Pan z branży. Jak wygląda to "skrojenie pod siebie"? I dlaczego zakładasz, że obca nieznająca Cię osoba będzie wiedzieć lepiej o Twoich upodobaniach, zwyczajach itp. niż Ty sam?

Dla kompletnych beztalenciów, osób totalnie pozbawionych poczucia estetyki, leniów i prezesów korporacji, których każda godzina jest na wagę złota - zgadzam się, taki projektant to dobra opcja.
  • Odpowiedz
zabolało? widzę, że Pan z branży.


@forfiterex: nie, po prostu cenię swój czas wyżej niż pieniądze, jaką dałem za Panią Architekt. Aż tak Cię boli wydatek kilkuset złotych, czy co? :) Do restauracji też nie chodzisz, bo wolisz ugotować?

Jak wygląda to "skrojenie pod siebie"? I dlaczego zakładasz, że obca nieznająca Cię osoba będzie wiedzieć lepiej o Twoich upodobaniach, zwyczajach itp. niż Ty sam?


@forfiterex: Mówię jakie mi się podobają
  • Odpowiedz
Aż tak Cię boli wydatek kilkuset złotych, czy co? :)


Kilkaset złotych? Gdzie Wy macie takie ceny? U mnie w tysiącach się liczy taką usługę.

Korzystałem z takich usług dwukrotnie, nie polecam. Sugestie, które otrzymałem były na poziomie chata GPT, ewentualnie do znalezienia na pierwszych dwóch stronkach o urządzaniu mieszkaniu.
  • Odpowiedz