Wpis z mikrobloga

Daję głowę, że kiedyś widziałem podobny bądź identyczny wpis, ale... mimo wszystko pozwólcie, że się tu pożalę xDD
Ostatnio jeżdżę po Polsce nieco więcej niż zwykle - głównie po większych miastach. Zauważyłem przy tym, że 90% kierowców "wpuszczających" uprzejmie z drogi podporzadkowanej to mężczyźni. No do chvja jasnego, jak to jest xDD Dzisiaj miałem trzy takie sytuacje: na głównej korek, ale tuż przy skrzyżowaniu zrobiło się odrobinkę miejsca. Chcę wyjechać, a tu patrzę - nie, baba jedzie na wprost, nie patrzy się nigdzie, staje centralnie przy tym skrzyżowaniu i miejsca dla mnie brak. Ona stoi i ja stoję.
I żeby nie było - ja absolutnie nie twierdzę, że wszyscy mają mi robić miejsce, bo jaśnie pan jedzie - nie, nie o to chodzi. Ale facet w takiej sytuacji najczęściej kiwnie ręką, że mam jechać - no to jadę, dzięki czemu zaoszczędzam sporo czasu a facet traci może z 10 sekund, wszyscy zadowoleni. No japierdziele, różowe paski, naprawdę brakuje Wam odrobinki uprzejmości dla innych na drodze? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kierowcy #bekazrozowychpaskow
Horkheimer - Daję głowę, że kiedyś widziałem podobny bądź identyczny wpis, ale... mim...

źródło: 59f0aab41b17d_o_full

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Horkheimer
Kultura wpuszczania przychodzi z doświadczeniem - dziś ja wpuszczę jutro mnie wpuści ktoś inny. Głównie w zatłoczonych miastach to działa. Sorki ale w miasteczku nie masz co liczyć na litość.
Do brzegu... Zauważasz tylko babskie zachowania bo ogólnie kobiet za kółkiem jest mniej, a w tej grupie jest jeszcze mniej doświadczonych...
  • Odpowiedz