Wpis z mikrobloga

siem zastanawiam (ʘʘ)

@Snusmumriken_:
Musi to być bardzo poważna oferta.

@enter000:
Przy krótkim stażu pracy (do 5 lat) w jakiejś firmie, to zauważyłem, że wiele osób deklaruje szukanie czegoś innego. Zwłaszcza jak mają jeszcze umowy na czas określony. Nie są związani z firmą a terminowa umowa jest niewiele lepsza od śmieciówki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Richtig_Piwosz Nie tyle poważna oferta, co w obecnej pracy sypią się wypowiedzenia, redukcje etatów. Nie ma znaczenia staż, czy umowa. Kolega z labu wyleciał z 5 letnim stażem i umową na czas nieokreślony. Sama mam staż nieco 1.5 roku i umowe do listopada... Strach, bo skonczy sie umowa i nawet odprawy nie dostane :/
Firma fajna, ekipa zajebista, ale stres co bedzie jutro rozwala :( Aż w dupie gniecie, że centrala
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_:
To prawie jak bym czytał o swoim kołchozie. Niedawno nie przedłużyli chłopakowi umowy. Szokiem dla mnie było, że niby normalna duża firma o globalnym zasięgu nie jakiś januszex i synek przez 5 lat nie doczekał się umowy na czas nieokreślony. Na jego miejsce przyszły dwie siksy z agencji pracy.
Wszystko na to wskazuje, że w kolejce jest jeszcze jeden ziomek i ja. I przełożony zrobi sobie sexmisje (same kobiety
  • Odpowiedz