Wpis z mikrobloga

#kononowicz #bezpravkano
Jezusy! Tag znów zasr**y wrzutami bezpravkano z jego procesu (niektóre tak wiarygodne, jak wyznanie win przed matką 7 latka, który coś nabroił). Nie wiem jak Wy, ale mnie słabi, jak czytam tego ortalionowego "dziennikarza" - a dziś wręcz rzigłem na te jego mitomaństwa. Chce być jak drugi Szeryf, ale Szeryf jest jeden i co by o Olgierdzie nie mówić, to jednak pięknie się wyplątał z procesu, ośmieszając Sławka (że na końcu odbiła mu sodówka i ośmieszył również siebie, to inna inszość). A ten bezbek bezpravkano... asz żal. #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
ale mnie słabi, jak czytam tego ortalionowego "dziennikarza"


@CzikaKiri: wrzuć na czarną listę i przestań się bulwersować - proste.
To nie hala odlotów, że musisz wszystkich informować.
  • Odpowiedz
  • 2
@lofix: Czarną listę to miękkie faje używają, które nie chcą wychodzić ze swojej strefy komfortu. Z głupotą innych trzeba się konfrontować i na nią odpowiadać.
  • Odpowiedz
  • 1
@ehhhhh_: Tak, przecież wszyscy (no, wygląda, że jednak chyba nie) pamiętają, jak był pośmiewiskiem, po tym jak się obs*** za pierwszym podejściem do Dławka. Jaki poziom pisarstwa on prezentuje, to można się przekonać, czytając zarówno jego "artykuły", jaki wpisy tutaj. To jest poziom małolotnej studentki, która pisze na pierwszym roku studiów 10 -cio wierszówki do pudelka lub kozaczka.
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: Przepraszam bardzo, dziennikarzem to jest kosnorafał a reszta to marne pismaki.
Jak tam Panie Czika pierwszy dzień na etacie u srawka ? Jakiś chrzest był ? Duże tyskie i blister benzo na raz, z hejnałem? Rygor duży czy można zapalić w każdej chwili? A szefowa jaka?
  • Odpowiedz
  • 2
@bellacavem: Nie narzekam, już dostałem od Sławka zdjęcie bielizny Mariolki, która będzie wysłana dla mnie jeszcze dziś! Cudownie! Benzo? Wolę nie eksperymentować (na razie). W firmie dużo się dzieje, telefony mejle od 4 rano, ale wszystko jest ograniane przez Sławomira na tip-top. Urwał nam się wczoraj kontakt z Pyczastym, który od 3 dni siedział za kontenerem na osiedlu Szeryfa i miał go nagrać po pijaku. Ale Pyczasty to żołnierz, jak padnie
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: w przypadku pyczastego podejrzewałbym zdradę. Zamiast filować na dobre ujęcie szeryfa pewnie razem chleją.Reporter wojenny kosnoludek już dawno wypełniłby taką trywialną misję.
Fajnie że spodobało się Tobie w ekypie, postaram się sumiennie hejterskie wysrywy publikować żebyś miał roboty aszasz.
  • Odpowiedz