Wpis z mikrobloga

#kolarstwo #mtb #sport

Spodenki Rocday 380 zł po kilku miesiącach zamek rozwalony, a używałem kieszeni zgodnie z przeznaczenie, czyli chowałem tam telefon.

Dla kontrastu kilka spodenek sportowych z Decathlonu za 50 zł, które mam kilka sezonów, gram w piłkę, biegam i łaże po lesie w nich i są nie do zdarcia. Wszystkie zamki jak nowe.

Mówili wspieraj polskie marki ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale to tylko jedna para, potestuję jeszcze ubrania z Rocday, bo podoba mi się ich swobodny krój.
Icouldbeyourmom - #kolarstwo #mtb #sport

Spodenki Rocday 380 zł po kilku miesiącach ...

źródło: IMG_2618

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Hmm tak z ciekawości jekiej firmy jest suwak wszyty?cto wygląda jak byś nie dosunoł do końca suwaka tylko zostawił w połowie
  • Odpowiedz
Hmm tak z ciekawości jekiej firmy jest suwak wszyty?cto wygląda jak byś nie dosunoł do końca suwaka tylko zostawił w połowie


@Zwiedzam: Nie wiem, jakiej, nie jest podpisany ;d jak byłem na rowerze to zablokował się na środku, próbowałem góra dół, potem się zapinał ale w tym miejscu był otwarty, no a teraz to już zamek w ogóle wypadł i się nie da zamknąć
  • Odpowiedz
@Icouldbeyourmom: no to tak jak myślałem spodenki za 380 PLN a dali najtańszy suwak za 2 zł to samo robi topek z sakwami rowerowymi po sezonie puszczają suwaki niestety trzeba patrzeć na detale jak firma wszytych suwaków albo gęstość materiału użytego ale to ciężko znaleźć
Dobre są firmy ykk
  • Odpowiedz