Wpis z mikrobloga

  • 0
@stormi taka odważna nie jestem dziwnie bym się czuła jakby każdy chłop na ulicy mi się patrzył na cyce poza tym jeszcze sprowokuję i mi coś zrobi a potem mi policja powie, że trzeba było ubrać biustonosz to by do tego nie doszło
  • Odpowiedz
Możesz chodzić bez jak wywłoka


@kutafonixor: Żeś durny to wszyscy wiedzą, ale aż tak?

muszę bo się gapią


@naksu: Po to je masz, żeby się gapili. 40 lat temu, więcej i mniej, nie było to niczym nadzwyczajnym, szczególnie w lecie. Nikt się nie gorszył jak ten pacan wyżej, ot normalny widok bez ekscytacji. Chyba kościółkowe wychowanie zaburzyło ludziom myślenie i dlatego się gorszą.
  • Odpowiedz
Żeś durny to wszyscy wiedzą, ale aż tak


@powsinogaszszlaja: gówno mnie obchodzi zdanie progresywnych chłopaczków, ale widać niektórym nie przeszkadza chodzenie bez staników czy majtek. Latem paradujesz z gołą klatą po mieście?
  • Odpowiedz
  • 0
@powsinogaszszlaja ja wiem, że nagość teraz jest wszędzie ale ja jakoś chyba nigdy się z tym nie oswoję by patrzeć na nagiego dorosłego człowieka bez jakichś myśli, w końcu po to zakrywamy pewne części ciała, żeby w ogóle zachowywać się jak ludzie XD np w życiu bym nie poszła na plażę nudystów albo do nagiej sauny bo jaki sens rozbierać się przy ludziach, z którymi nic nas nie łączy może po prostu
  • Odpowiedz
  • 0
@kutafonixor ej wiesz, że widuję takich albo mięśniaków na rolkach czy udających, że biegają albo starych Januszy z bębenem na wierzchu, w ogóle nad Wisłą ludzie leżą rozwaleni, wywaleni i zmuszają innych by na nich patrzyli, chyba, że ktoś ma farta i mu słońce wypali oczy

jaki fun w tym aby obdzierać ciało z intymności, jaka jest motywacja aby je odkrywać kiedy wszystko już odkryte na starcie
  • Odpowiedz
  • 0
@powsinogaszszlaja wgl to czytałam na Pudelku, że był tam taki program gdzie ludzie ocenili swoje ciała i wybierali się pod tym względem i jednemu uczestnikowi coś drgnęło i wybuchł skandal XD ludzie serio rzadko myślą
  • Odpowiedz
udają celibat a walą się jak domy na Haiti


@naksu: Tego nie znałem.( ͡° ͜ʖ ͡°)

może po prostu nie jestem ekshibicjonistką


Kiedyś w tych "siermiężnych" czasach uczyli nas akceptacji własnego ciała, a to jest różnica. Być może zaczerpnięcie z innych kultur wschodu, północy, gdzie ciało jest traktowane jak ciało, (a nie mroczny przedmiot pożądania), przyniosło to lepsze efekty.
Nagość od wieków towarzyszyła człowiekowi i nie było
  • Odpowiedz
@naksu: za chodzenie bez koszulki po ulicy policja lepi mandaty. Nawet jeśli jedziesz samochodem. Osobiście uważam że każdy ma prawo chodzić jak sobie chce ale trzeba liczyć się z tym że nie wszystkim może to pasować.

Ubierać trzeba się stosownie do sytuacji. Z kościoła raczej nikt nikogo w klapkach i czapce z daszkiem nie wygoni ale ludzie będą patrzeć się jak na debila.
  • Odpowiedz