Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry #thewaywardrealms #waywardrealms #crpg

The Wayward Realms 30 maja wchodzi na kickstarter. Graczom zostanie udostepniony prolog gry. Gra w fazie alpha czy moze nawet pre-alpha (nie wiem dokładnie). Poniżej wywiad Tedem Petersonem współtwórca Daggerfalla. To co ciekawego pojawiało się w wywiadzie to rozmiar gry. Prolog gry będzie się znajdować na małej wyspie (świat gry to archipelag), ta pierwsza wyspa ma być mniej więcej rozmiaru Skyrima. Ciekawe.

https://www.kickstarter.com/projects/oncelostgames/the-wayward-realms
Variv - #pcmasterrace #gry #thewaywardrealms #WaywardRealms #crpg 

The Wayward Realm...
  • 4
  • Odpowiedz
@Variv:
Nie wiem po kiego grzyba robić takie duże światy w grze single player? Przecież albo nie będzie się dało wypełnić tego sensowną treścią, albo to będzie projekt klepany przez kilkanaście lat bez widoku na premierę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@vateras131 Twórcy sobie wymyślili duchowego spadkobiercę Daggerfalla. Plus pewnie aby dobrze poczuć uczucie przygody i przytłoczenia światem. Np w no man's sky to czułem i do jest pozytywne. Choć tak jak mówisz, jest obawa o wypełnienie świata zawartością. Oczywiście teraz są dużo lepsze narzędzia do tego, generatory etc. Jestem bardzo ciekaw jak to wyjdzie.
  • Odpowiedz
@Variv: Mnie to osobiście kompletnie nie przekonuje, no patrzcie mamy DUŻY, powtarzam DUŻY NAJWIĘKSZY ŚWIAT. No i co z tego jak jest całkowicie pusty. Podobnie było z AC: Odyssey czy nieszczęsnym Starfieldem. Bardzo dobrze poradził sobie z tym Wiesiek 3, który sprawiał wrażenie dużego, ale równocześnie był dość fajnie zapełniony.
  • Odpowiedz