Wpis z mikrobloga

Myślałem, że on tu wtrąci jakiś klasyczny spin PiSu o zamachu w Smoleńsku. Ale zrobił jeszcze gorzej. On dosłownie porównał Lecha Kaczyńskiego do prezydenta Iranu xD Można mieć różne opinie o Kaczyńskim, ale porównywanie go do prezydenta Iranu, który był znany z zabijania swoich przeciwników to już naprawdę czysty debilizm.
#polityka #sejm #bekazpisu
Koziom - Myślałem, że on tu wtrąci jakiś klasyczny spin PiSu o zamachu w Smoleńsku. A...

źródło: Screenshot_20240520_104358_Chrome

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@potatolot: cóż, może i Duda był tym zszokowany ale nie pisowcy którzy wtedy wysłali samolot wbrew procedurom. Zamach bez bomb, bez żadnych świadków, tylko samolot uderzający w ziemię bez większej reakcji pilotów.
  • Odpowiedz
@Koziom: Do tego gość był prorosyjski. Był także odpowiedzialny za dostarczanie dronów które zabijały ukraińskich cywilów.
Nawet nie wspomnę co zrobił we własnym kraju…

Jak zwykle wstyd mi za naszego prezydenta. Tym bardziej, że doskonale zdaje sobie sprawę, że mało osób sprawdzi kim był ten człowiek. Cyniczne.
  • Odpowiedz
@Koziom: jak w tym kraju nie można używać porównań, bo ludzie to debile, to aż mnie boli xD Duda porównał tylko obie katastrofy jako mające podobne skutki dla kraju, wykazał się minimum dyplomacji jak pewnie inni przywódcy europejskich krajów, ale trzeba się zesrać bo prezydent pisowski
  • Odpowiedz
@Koziom też nie wiem o co sie tu przypieprzać akurat. Fakt, ze ze wzgledu na to ze to iran notka moglaby byc mniej emocjonalne bo jednak... no wiemy, ale typ ma tyle wad i robi glupot ze nie trzeba szukac na sile
  • Odpowiedz
jak w tym kraju nie można używać porównań, bo ludzie to debile, to aż mnie boli xD Duda porównał tylko obie katastrofy jako mające podobne skutki dla kraju, wykazał się minimum dyplomacji jak pewnie inni przywódcy europejskich krajów, ale trzeba się zesrać bo prezydent pisowski


@salanderek:

Po prostu ludzie mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Zwłaszcza ogłupione oszołomy polityczne. Chociaż chcę wierzyć, że przynajmniej połowa z nich świadomie manipuluje...
  • Odpowiedz
@Koziom: dzwoniłem dzisiaj do kumpla, który uciekł z Iranu, przekazałem mu jako pierwszy wiadomość, bo żyje w Zachodniej Azji. Był szczęśliwy, że prezydent zginęł.
  • Odpowiedz