Wpis z mikrobloga

Ogółem oglądam sobie reportaż Marii Wiernikowskiej o Zachodnim Brzegu (WIDZIAŁAM #3: ODWET. JESTEŚMY NA ZACHODNIM BRZEGU PODCZAS ATAKU). Film o tym jak Żydzi wypędzają Palestyńczyków z ich własnych domów. Uzbrojeni osadnicy żydowscy przychodzą grupami pod dom, wypędzają mieszkańców, biją ich, przy okazji palą, choćby i drzewa. Rzecz w tym że nie nawet te wydarzenia nie są w tym najgorsze. Poziom spier**lenia, radykalizm tych ludzi i nienawiść przekroczyła w tamtym kraju wszystkie granice. Rozmówcy sprawiają wrażenie jakby chcieli wytłuc wszystkich tych Palestyńczyków. Wszystkich ich przyrównują do nazistów. Tak właściwie to nazistami są wszyscy którzy się z Żydami nie zgadzają. Wcześniej, mając znajomość filmów Andromedy o ruskich uważałem że tamci mają sprane łby ale teraz muszę przyznać że Ruscy to nic w porównaniu z Żydami jeśli chodzi o poziom wyrażanej nienawiści i tego jak bardzo mają sprane łby. Oczywiście pojawia się także wątek polski. W trakcie rozmów gdy Żydzi dowiadują się skąd dziennikarze pochodzą oczywiście musiał się pojawić wątek rzekomego polskiego współudziału (wiadomo chyba w czym). Jazdy po Polakach, jeśli to kogoś interesuje bodaj od 24 minuty filmu.
https://www.youtube.com/watch?v=wcDaaJMLf6w&t=96s
#izrael #wojna #polska #informacje
  • 2
  • Odpowiedz