Wpis z mikrobloga

Mirki, jak się nazywa ten, a ten rodzaj płytki i która jest lepsza żeby wyłożyć korytarz, łazienkę i kuchnię w mieszkaniu? Sorry nie mam lepszych zdjęć ale mniej więcej każdy kto się zna to zrozumie o czym mówię.
Nie jestem na 100% pewien czy można tak, ale myślałem o tym, natomiast czy moglibyście doradzić czy to dobry pomysł żeby w takie iść. Bardzo to zimne w stopy będzie w zimę? Bo chciałem oszczędzić sobie podłogówki może, bo oszczędziłbym sobie wylewki którą trzebaby kłaść dość grubą do takiego ogrzewania.
#pytanie #remontujzwykopem #mieszkanie
interpenetrate - Mirki, jak się nazywa ten, a ten rodzaj płytki i która jest lepsza ż...

źródło: obraz_2024-05-19_220314968

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Lonate: Z podłogówką takie płytki też są zimne ;) Moja mama ma takie w całym mieszkaniu, ja osobiście zrobiłabym tylko w łazience, kuchni i ewentualnie wiatrołapie.
Zobacz sobie gres lappato - nie jest tak sliski.
  • Odpowiedz
@inga Latem tak, zima nie. Ja mam u siebie w domu winyle i mam podłogówkę, moja mama ma płytki i też podłogówkę. Zimą jest przyjemnie ciepło w stopki
  • Odpowiedz
@Lonate: Mam płytki na podłogówce w dwóch domach na ponad 150 m2. Temperatura podłogi przy takiej instalacji powinna być wyższa zaledwie 2-3 stopnie od temperatury powietrza, czyli jakieś 22-23 stopnie, a to nie jest komfortowe dla gołych stóp. Jeśli czujesz, że podłoga jest cieplejsza, to coś z instalacja jest nie tak.

Faktem jest jednak, ze płytki najlepiej przewodzą ciepło, są łatwiejsze do czyszczenia oraz sprawdzają się świetnie przy zwierzętach.
  • Odpowiedz