Wpis z mikrobloga

Widzę, że billiemu jaj brakuje i jak się tłumaczy, to kłamliwie.
Adam mu wtedy zagroził, że upubliczni jego dane jeśli nie usunie ich wizerunku z jego filmu. Przestraszył się i grzecznie to zrobił. A on pisze o jakiejś kulturze xd
To tylko pokazuje jak zakłamani są tutaj niektórzy, płatki śniegu, szukający tutaj poklasku i sympatii, która jest złudzeniem:)
#raportzpanstwasrodka
  • 20
  • Odpowiedz
Widzę, że billiemu jaj brakuje i jak się tłumaczy, to kłamliwie.

Adam mu wtedy zagroził, że upubliczni jego dane jeśli nie usunie ich wizerunku z jego filmu. Przestraszył się i grzecznie to zrobił. A on pisze o jakiejś kulturze xd


@Miskagnoju: pozwolę sobie zaznaczyć, że przeczytałem i zrezygnować z komentarza

To tylko pokazuje jak zakłamani są tutaj niektórzy, płatki śniegu, szukający tutaj poklasku i sympatii, która jest złudzeniem:)

Filozofie xD
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: zlituj się, dopóki cycolina nie wyjechał z tym pijackim amokiem to siedziałeś cicho tak samo jak on, a teraz wywołał cie do tablicy? on już tu nie ma żadnego przebicia, jedynie takie atencyjce akcje mu zostały raz na jakiś czas
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: filozofie, nie obsralem i nie obsralem teraz przez 5h live na mój temat xD. Mój kanał jest wbrew pozorom kulturka jeśli zobaczymy kaliber komentarzy choćby pod filmami oryginalnych twórców. Taki miał być i taki jest. Jak na yt i tak hardkorowy. Ja się z nich śmieje dla zabawy, hobby składania filmów. Akurat tylko to uniwersum znam i są filmy o nich bo dostarczają masę kontentu z wielu kanałów i
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: jak się nazywa pasożyt pasożytujący na pasożycie?bo szukałem i nie znalazłem,a to pasuje do osoby ktora wyśmiewa łysego a tak naprawde się z nim układa,wpłaca mu donejty,mailuje,usuwa fragmenty filmów na jego życzenie,żeby wypromować i utrzymać własny kanał
  • Odpowiedz
@lskx: I od 2006 nagrywasz filmiki na Machaja. Jak dla mnie to jesteś zwykłym przegrywem, który szuka sobie kolegów na tym tagu, bo nikt normalny się z nim nie chce zadawać
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-hagen: ludzie z tagu działają jak sekta.
I prawie wszystko co piszą to kłamstwa i pomówienia. A to jaki jad wylewają świadczy o ich własnych kompleksach. Oni tego nie widzą, ale to widać. Sami się odsłaniają.
A Adam i klapek żyją jak chcą. Nie chcą pracować: nie pracują. Mają partnerki, przyjaciół, znajomych. Żyją szczęśliwie, w miarę możliwości. Ich zycie. Ich wybór.
  • Odpowiedz