Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona dolków, dla człowieka który wskaże cień dowodu że Poczciwy Krzysztof jest pedofilem. Po prostu nie jest, proszę sobie wyobrazić. Znaczy - jest albo nie jest, ja nie wiem czy jest - ale istnieje ogromna możliwość że nie jest

Jest nawet taka wypowiedź Machaja, który zapoznał Sinę i Krzysztofa. On powiedział zmęczony do Gapcia "zrobiłem coś strasznego, ale imię Poczciwego Krzycha pozostanie nieskalane". Z czego można wywnioskować że on nie raczył Krzycha poinformować o wieku Siny

#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiPowrut88: że niby Krzysztof Kudera z Łaska to pedofil? Nie wiem czy dobrze rozumiem. On z tego co widzę tylko od kilku lat ma za partnerkę podejrzanie młodo wyglądającą dziewczynkę, która chodzi w piżamie w misie i bawi się lalkami, ale żeby od razu pedofil?
  • Odpowiedz
Raczej nie jest, pewnie miala juz z 16-17 lat, co nie zmienia faktu ze jest w wieku jego corki, ale to juz jego osobista sprawa moralna. Jego sprawa szczerze mowiac, pozatym widac ze ona zadowolona, w domu rodzinnym pewnie by spala w jakims kurniku, albo by ja sprzedali gdzies. A tutaj spi czysto w domu, glodna nie chodzi, usmiechnieta, zadowolona. Jezyka sie uczy, gotowac tez, sprzata. Niech sobie zyja hehe
  • Odpowiedz