Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiem jak sobie zorganizować narzędzia w domu. Chodzi o takie rzeczy luźne jak wkrętaki, klucze, młotek, kombinerki, szczypce, itp i duperele jak miara, poziomica, multimetr, lutownica, zestaw bitów precyzyjnych, bity luźne specjalne, itp. Bez zestawu nasadek - to mam w oddzielnej dedykowanej skrzynce.
Jedna duża skrzynka zbiorcza to jednak za duży syf, jedno leży na drugim
Skrzyneczki np qbrick z przegródkami, z szufladami są mocno nieefektywne. Porządek jest ale miejsca zajmują opór. Już mam kilkanaście takich stackujących się skrzynek jak zapakuje wszystko to wychodzi z tego wieża. Do garażu może ok ale nie aby trzymać w domu.
Plecaki/torby są ok póki nie zawalimy ich dużą ilością narzędzi. Jak damy optymalnie to znów się robi masa zmarnowanego miejsca, a jak przeładujemy to syf + ogromny ciężar.
Jakie macie rozwiązania u siebie
#narzedzia #majsterkowanie #warsztat #garaz #mechanika #pytanie #qbrick



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie znalazłem złotego środka, ale generalnie "kąciki dedykowane". Czyli osobny kąt mają bajery do spawania, osobny do elektryki, ogolny do mechaniki i narzędzia ręczne, oddzielny do prac brudnych tj smarowanie i wymiana olejów, osobny do robót w domu typu tynkowanie/szpachlowanie itd.
  • Odpowiedz