Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kobiety wytłumaczcie mi jedno:
Dlaczego latem większość z was nosi długie spodnie?! w kwietniu/maju już ciężko wytrzymać w długich a wy nosicie nawet w największy upał. Typowy widok z wojewódzkich miastach gdy jest +30st to kobiety w długich spodniach xD
Dlaczego macie takie blade nogi jak u topielca? Przecież to jest ohydne..

#rozowepaski #niebieskiepaski #damskiprzegryw #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
Dlaczego macie takie blade nogi jak u topielca? Przecież to jest ohydne..


@mirko_anonim: Właśnie dlatego nosiłam - bo mam bladą skórę, która ciężko się opala i się tego wstydziłam. Ale teraz już się tym nie przejmuję i pokazuję nogi. Co w końcu Twoim zdaniem powinny nosić kobiety, skoro spodnie złe i blade nogi też złe? xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie wiem, skąd takie przekonanie, że większość z nas nosi długie spodnie latem. Mieszkam w Warszawie, ubieram sukienki raczej nad kolanem, mam długie nogi. Inne dziewczyny podobnie, więc może to tylko w twojej okolicy. Przejdź się po Warszawie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak pracuje się w biurze gdzie jest klima skręcona na 20 stopni, to ubiera się bardziej "do biura" niż na zewnątrz ¯_(ツ)_/¯
Plus nie chcemy żebyście się na nas gapili.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim Bo wychodzimy z domu o 6-7 rano, a wtedy jeszcze wcale nie jest super ciepło teraz/w biurze jest klima i jest zimno/akurat nogi nie ogolone/ktoś ma dress code w pracy nie pozwalający na krótkie spódniczki czy w ogóle spódnice bez rajstop/przewiewne długie spodnie są bardzo wygodne.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bo większość ma owłosione nogi jak goryl i muszą codziennie golić. W krótkich spodenkach chodzą tylko te, które są genetycznie blade (wyższość rasy aryjskiej) i mogły sobie zrobić depilację laserową (z ciemniejszym odcieniem skóry laser nie działa).
  • Odpowiedz