Wpis z mikrobloga

  • 1
@Nullek: słyszałem o tym ale czy działa? Kupiłem specjalny zapach za 50zl i on ją wręcz przyciągnął, ślady były tylko wokół niego a nie już pod całą maską jak wcześniej
  • Odpowiedz
@Tony47: ja używam kostki od dawna i nie miałem jeszcze żadnych problemów. W sumie w poprzednim aucie po kupnie nie założyłem od razu i pojawiły się ślady łap na silniku, więc założyłem kostkę i od tego momentu nie było w ogóle - więc z mojego doświadczenia twierdzę że działa. Nie wiem ile w tym prawdy ale powinna to być kostka z Domestosa, a nie z innej firmy
  • Odpowiedz
co mam kota pod maską zamknąć? Psa nie mam


@Tony47:

Naturalnymi wrogami kuny są większe od niej drapieżniki. Zwierzę boi się wilków, lisów, psów. Dawniej w gospodarstwach hodowano borsuki, które skutecznie je odstraszały. Do walki z kunami wykorzystywano również odchody wilków, lisów, niedźwiedzi, ponieważ ich zapach sprawiał, że kuna omijała gospodarstwo.
  • Odpowiedz
@Tony47: swego czasu nawet auto stało w garażu z mieszkającą w nim kuną, nigdy nie było nawet śladów na aucie i chyba żyły w symbiozie bo kuna jak mieszkała tak mieszkała, ale auta w ogóle nie ruszała XD
  • Odpowiedz
@Tony47: tak jak mówisz, najtańszy, najmniej inwazyjny sposób. A jak nie pomoże to możesz bawić się w jakieś odstraszacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
A jak nie pomoże to możesz bawić się w jakieś odstraszacze


@Nullek: raczej pułapki, złapie ją żywą lub martwą ale wolę uniknac tego bo nie mam na to ani czasu ani chęci xd
  • Odpowiedz