Wpis z mikrobloga

Spływające pierwsze informacje są naprawdę zaskakujące. Na ostatnie kilka czy kilkanaście dni przed wydarzeniem spodziewano się mniejszej sprzedaży, ale to jest ponoć wynik poniżej 200 tysięcy zakupionych dostępów do transmisji. Co jest rezultatem więcej niż słabym. Jak na federację FAME rzecz jasna.

#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@CezarK: Już przy okazji FAME Friday Aren nie było kolorowo, bo sprzedaż też była poniżej wypracowanego standardu. Ale tam to tłumaczono wieloma aspektami, które można było przyjąć za mające przełożenie na rzeczywistość. Ale tutaj? I biorę poprawkę na gigantyczne problemy z zakupem dostępu do gali w godzinach wieczornych. Trzeba będzie poczekać na ostateczną liczbę w najbliższych dniach, bo może po prostu to jest teraz jakoś inaczej rozliczane, gdy pay-per-view jest/było
  • Odpowiedz
  • 2
@alfabeto: Ja na przykład po prostu mam wykupiony abonament Canal+ na umowie. Jak co jakiś czas wczoraj wieczorem sprawdzałem, to mnie wylogowywało automatycznie z aplikacji i przeglądarki. Gdy takiej sytuacji nie było na spokojnie od roku jak i dłużej. A zalogować się ponownie również nie szło. Sam player Canal+ jest bardzo przeciętny, bo audio podczas meczów piłkarskich jest strasznie stłumione, a jakość obrazu również pozostawia wiele do życzenia.
  • Odpowiedz
  • 5
@JacksonDaniels: Finansowo. Bo to nie jest tak, że Canal+ pojawiło się i powiedziało osobom decyzyjnym w FAME, że podniesiemy wasz poziom realizacji, ale dajcie nam za to możliwość transmitowania waszych wydarzeń. Po prostu została złożona dobra oferta również pod kątem finansowym, więc uznano, że idą w to. FAME też wychodzi z założenia, że wiele więcej to oni z samego internetu już nie będą w stanie wycisnąć, więc poszli pod prąd
  • Odpowiedz
@Potifara: No to będą się tłumaczyć że ładna pogoda, sobota i gala w Rijadzie z walką Fury vs Usyk. Czy sprzedaż na tym poziomie jest w stanie wstrząsnąć nimi i stwierdzić że jednak muszą iść w bardziej zadymiarską stronę i nie skupiać się tak na publice Mariuszy z Brajton? Wątpie
  • Odpowiedz