Wpis z mikrobloga

Są jakieś inne telefony w cenie do 1500zl nie gorsze niż galaxy a55 ale z jeszcze lepszym aparatem? Musi być tak jak w a55 duży ekran, esim, wysokie IP, czytnik linii papilarnych w ekranie, długie wsparcie, stabilny system, dobre głośniki stereo.

Ladowanie indukcyjne i obudowa nieistotne.

#telefony #smartfony #gsm #cokupic
#pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Deladomboix: Właśnie czytnik w ekranie jest o tyle dobry, że można dostać się do telefonu bez jego podnoszenia. A poza tym nie wiem czy czytnik z boku obudowy będzie miał rację bytu przy włożeniu telefonu do case.
  • Odpowiedz
  • 0
@bad_sin:

Właśnie miałem pisać o wersji pro a tu jest jeszcze pro plus z esim i wysokim IP. Na papierze dobrze wyposażony, może gdzieś będzie promocja w okolicy 1500zl. A ten procesor ma dobre opinie?
  • Odpowiedz
Ja nie zauważyłem od pół roku żadnych problemów, tym telefonem. Poczytałem opinie i nie było znaczących, negatywnych.
Na pepperze przejrzyj komentarze do tego telefonu. Dowiesz się o opiniach ludzi i jak uzyskać dobrą cenę. Ja kupiłem pro plus 5g 256gb za 1700zł jakieś pół roku temu, ale wiem że można cenę jeszcze zbić przy okazji różnych promocji.
No i pro bez plusa wersja też jest ok. Gdyby nie to że zależało mi
  • Odpowiedz
Właśnie w gorących na peperze wisi iphone 11 za 1599 zł, w komentarzach przekonają ze to wybitny smartfon w tych pieniądzach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Za 2 stówki więcej kupisz piksela 7 i regularnie pojawia się 7a w okolicach 1500.
  • Odpowiedz