Wpis z mikrobloga

#boks Usyk zasłużenie, ale fakt faktem, że przydałoby się zwiększyć liczbę rund do jakiś 15, bo jednak wszystko poszło do przodu, gratki dla obu fajny pojedynek
  • 8
  • Odpowiedz
@Amisz1 też bym chętnie jeszcze kilka rund pooglądał, chłopaki niby przyjęli po 80 ciosów i obaj już prawie tańczyli w ringu w niektorych momentach, ale w 12 rundzie wyglądali na bardziej świeżych niż taki Ferrari po 20 sekundach walki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@ziko100: jeśli tak to szkoda że tak nie jest dalej, ja tam znawcą nie jestem ale oni po tej 12 rundzie to wyglądali dosyć dobrze kondycyjnie, a jednak da takiego laika jak ja to była ciekawa walka,
  • Odpowiedz
  • 1
@donthateme: no właśnie dobra dieta, lepsze suple, lepiej zbilansowany trening niż w dawnych czasach (do takich gości z fame to nie ma co nawet porównywać), nauka o ludzkim ciele poszła do przodu, i te 12 rund to za mało jak na tak dobrze przygotowanych zawodników
  • Odpowiedz
  • 0
@Donmenello: dzięki za info, akurat boks to nie jest sport którym się na co dzień interesuję, zdrowie jest jednak najważniejsze. co nie zmienia faktu że lekki niedosyt jest :( , no ale skoro ma być rewanż, to czeka na kolejna uczta( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz