Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle

Mam takie pytanie

Chciałbym sobie kupić motocykl, ale oprócz tego, że ma jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)- chciałbym się nauczyć podstawowej obsługi motocykla, samemu przeprowadzać maintenance, robić jakieś proste naprawy itp.

Jakie są modele, które mają dobry dostęp do części, które można zamówić samemu, budowa silnika jest prosta, jest dużo poradników, manuali, filmików yt na temat napraw itp,?
  • 8
  • Odpowiedz
@steppenwolf12: jak nie masz pojecia to najlepiej jakiś motocykl w stylu stary japoniec one są robione z zapasem, można sobie rozbierać skręcać bez wiekszych problemów, dobrze znoszą zaniedbania, im nowszy tym mniej pewnie bedzie do nauki chyba że jakiś chinol
  • Odpowiedz
pracuję w języku angielskim i powoli dochodzę do punktu, w którym często mi brakuje odpowiedniego słówka po polsku ¯\(ツ)/¯


@steppenwolf12: tak z ciekawości. kiedy zaczynales pracować w języku angielskim i brakowało ci odpowiedniego slowka to pisales po polsku? przecież maintenance to jest właśnie obsługa, dlatego pytalem po co piszesz to samo.
  • Odpowiedz
maintenance


@steppenwolf12: Co #!$%@??

często mi brakuje odpowiedniego słówka po polsku ¯\(ツ)/¯


@steppenwolf12: W #!$%@? przykre i ja bym się nie przyznawał, bo to tylko źle o tobie świadczy.

tak z ciekawości. kiedy zaczynales pracować w języku angielskim i brakowało ci odpowiedniego slowka to pisales po polsku? przecież maintenance to jest właśnie obsługa, dlatego pytalem po co piszesz to samo.


@Steven_Hyde: To jest jak z tymi, co kiedyś do
  • Odpowiedz