Wpis z mikrobloga

  • 0
@look997: Nie jest, ale w naszym położeniu geopolitycznym jesteśmy na niego skazani, bo skupia 90% bogactwa w rejonie
  • Odpowiedz
tylko tak prowadzić politykę, żeby chcieli łamać swoje głupie zasady.


@look997: i robić to z poza unii? To powiedz mi co ma być tym efektorem, gdzie mamy przewagę która by do tego kraje unijne skłoniła
  • Odpowiedz
Bo byśmy nie mieli ich ograniczeń. I właśnie by łamali swoje zasady, żeby z nami współpracować.


@look997: O tym mówisz?

No faktycznie akademicka analiza

Unia bedzie łamac sowje zasaday, a dlaczego? no bo my nie bedziemy ich mieli
  • Odpowiedz
  • 0
No faktycznie akademicka analiza


@Leniek: No też napisałem:

Nie ma łatwej drogi, niestety.

Nie mam gotowej odpowiedzi na to.

Unia bedzie łamac sowje zasaday, a dlaczego?


@Leniek: Bo są głupie i w końcu do tego dojdą, jak zobaczą jak jest u nas.
  • Odpowiedz
Jak unia zostanie zniszczona to taka Rosja czy China będą nas rozgrywać jak dzieci


@Wasky: bynajmniej, w miejsce UE musi powstać to czym UE była wcześniej. Bez regulacji, biurokracji, po prostu strefa wolnego handlu bez walki z państwami narodowymi i forsowaniem głupich komunistycznych pomysłów, bez dopłat etc.
  • Odpowiedz
@look997: Nie boli Cię intelektualnie obstawanie przy takim poglądzie opierając się na argumentacji wedle wzoru tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie?

Jak ucięcie grubo ponad połowy naszego rynku zbytu ma spowodować stabilność?

  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zaraz pojawia się tarcia między państwami i tyle będzie z tej twojej unii. Rosja i Chiny jeszcze łatwiej będą rozgrywać taka UE.


@Wasky: a to teraz nie ma tarć między państwami własnie przez to jak przeregulowana jest UE?

Przecież żyjesz w jakiejś totalnej wyimaginowanej bańce.. Zarówno USA, Chiny jak i Rosja rozgrywają UE jak chcą.. już nie wspomnę o tym jak lewymi kanałami wszystkie kraje normalnie handlują z Rosją, tak naprawdę
  • Odpowiedz