Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: Nie ma już sapiensa, jest tylko homo....
Na tego typu kobiety feministki mówi się terfy... Yarek odwraca uwagę od swojej orientacji. Czemu nikt tam nie zastanawia się czemu prezes nie zwalczał lobby futrzarskiego i czemu jest wiecznym kawalerem.
Mnie tam bardziej zwróciło uwagę na negowanie istnienia duszy i ukryta niechęć do zwierząt a reszta to krzyk dziadka na chmurki.
  • Odpowiedz
Hej, wy mieszkający w #niemcy, jaką płeć w tym roku wybraliście?


@EmDeCe:

- https://wykop.pl/link/7416691/zmiana-plci-raz-do-roku-ustawa-przeszla-przez-niemiecki-parlament
- https://www.bundesregierung.de/breg-de/themen/tipps-fuer-verbraucher/selbstbestimmungsgesetz-2215426

Kaczyński pomieszał to, że złożyć taką deklarację można maksymalnie raz na rok:

There is also a one-year blocking period after the declaration : a new declaration can only be made after this has expired.


A nie że trzeba to robić tak często ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym wszystko się
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Morf

Może prowadzić do nadużyć


No i właśnie doprowadza, ale przez starego grzyba na wiecach w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No i właśnie doprowadza, ale przez starego grzyba na wiecach w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)


@EmDeCe: stary grzyb starym grzybem ale komentowanie jego wypowiedzi jakoby by była całkowitym kłamstwem i urojeniem to po prostu manipulacja bo: tak, można sobie rok w rok w Niemczech wybrać płeć.

Jak już chcesz punktować manipulacje to nie zniżaj się do takiego samego poziomu który reprezentują stare grzyby.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Morf

W Niemczech co roku KAŻDY DEKLARUJE


Gdzie tu moja manupulacja? Przecież ten stary grzyb powiedział to z premedytacją, pod swój tępy elektorat.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Mieszkałem kilka lat u Merkel i ja co roku wybierałem sobie inną płeć.

@Morf: Liczy się przekaz i to co wyborca zrozumie przez to. A zrozumieć może że ktoś co roku pyta "jakiej płci chcesz być w tym roku?". Elektorat nie ma bladego pojęcia na czym polega ta możliwość złożenia tej deklaracji.
  • Odpowiedz