Wpis z mikrobloga

  • 11
@MWittmann od 1 się zaczyna, to jest Basia a ktoś z naszych piszący takie komentarze, Grażynki przeczytają i może doznają flashbacki. W wyznaniowym lajcie broniły go że YT to praca i wymaga ogromu pracy aby takie gnioty tworzyć zwłaszcza mając 1000 odcinków na kanale więc wiedza i umiejętności są dla porównania gość od Pasieka Paproć gdy był w Kambo, edytował na telefonie a ci potrzebują Maca
Gapcio wymaga gejmingowy laptop do live
  • Odpowiedz
@Miklus: oni maja siano nie mozgi,tacy sami osxusci I kombinatorzy.Fakt to sa ich pieniadze i modal robic z nimi co chca ale,takiej patologi?Czy oni nie maja swoich rodzin,przyjaciol,znajomych vt tyle godzin siedziec z ta patol8g7a?Czy oni nie maja swojego hobby albo cos pozytecznego robic?OT ZEBRACY XXI w nie pod kosciolem a przez internet .
  • Odpowiedz
@Hana1: Dokładnie jak piszesz, to jest wpłacających decyzja ja osobiście wolałbym w siebie zainwestować albo na schronisko przeznaczyć, chyba że te większe kwoty między sobą wpłacają taki obieg zamknięty. Kiedyś napisałem mu od *serca* komentarz to mnie Sid (epoka) zablokował.
  • Odpowiedz