Wpis z mikrobloga

@GARN: gdybym obecnie chciał nauczyć się języka, to bardzo poważnie rozważył bym wykupienie gpt+ i godzinami rozmawiał z czatem. Tym bardziej, że obecnie gpt4o ma moduł językowy wbudowany w sieć neuronową, więc prawdopodobnie ma możliwość poprawiania błędów które usłyszy. Możliwość rozmowy z super cierpliwym lektorem na dowolny temat (ciekawy dla mnie, a to +100 do motywacji nauki, której nigdy nie byłem w stanie utrzymać dłużej w aplikacjach do nauki języków) to
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Galilei: aplikacja chatGPT od openAI (mozna z niej korzystać nawet bez zakładania konta). Obecnie pozwala rozmawiać ymodelem gpt4o i o tym pisałem wcześniej. Ale jeśli wystarczyci model gpt4, to aplikacja copilot od microsoftu nie ma ograniczeń w czasie jaki mozesz spędzić na rozmowach. Tylko w gpt4o mozesz wcisnąć przycisk raz i rozmawiać jak z człowiekiem a w copilot każda twoja wypowiedź musi być poprzedzona kliknięciem. I nie jestem pewien czy uslyszenie
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Galilei: właśnie sprawdziłem copilot. Mam ustawiony język polski, ale zadałem pytanie głosem po angielsku i aplikacja automatycznie przeszła na angielski i odpowiedziała glosowo. Dodatkowo cala odpowiedz byla widoczna na ekranie tekstem i mozna ją odtwarzać wielokrotnie na glosniku.
Co do gpt+ od openAI to kosztuje 20 dolarów. Być może plus podatek
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Galilei: obie aplikacje mają dostęp do wyszukiwania więc nie musisz ograniczać się do gatki typu ala ma kota. Mozesz poprosić o wyszukanie w necie jakiegokolwiek wydarzenia czy ciekawostki i opowiedzenie ci o tym w obcym języku. Nawet jesli oryginalny artykuł był w jezyku polskim. Ja juz nie uzywam google tylko wszystkiego szukam przez copilot :)
  • Odpowiedz