Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: Do tego na wszystkie spektakle (a będzie ich dużo) sprzedały się wszystkie miejsca praktycznie od ręki xD Więc wykopki mogą najwyżej plakat zobaczyć, ale obsrali się w imieniu widowni.
  • Odpowiedz
@Gumaa: @kartofel jakkolwiek seriale historyczne obsadzane natrętnie wg kwot rasowych drażnią, tak:

Romeo i Julia nie jest opowieścią o historii Werony, tylko uniwersalną opowieścią o miłości kwitnącej mimo i wbrew konfliktowi grup społecznych, do których należą główni bohaterowie. Oraz o konsekwencjach łamania niepisanych norm społecznych.

Równie dobrze jak skłócone rodziny, podłożem konfliktu może być rasa, narodowość czy religia: Żydówka z Palestyńczykiem, Gruzin z Osetynką, muzułmański Palkistańczyk z Hinduską hinduistyczną, Tybetanka z
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: Nie wiem, może dlatego?

"Córka Kapuletich, niespełna czternastoletnia dziewczyna, na początku zachowuje się jak dziecko, piękna, zgrabna, wyróżnia się urodą w gronie dziewcząt, ma błyszczące oczy, białe ręce, jasne oblicze."
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik można tak to sobie interpretować, ale tak naprawdę bedziemy mogli ocenić to po obejrzeniu filmu. Nie zmienia to faktu, że pani na zdjęciu wygląda jakby chciała zjeść Romea. Istnieją ładne czarnoskóre kobiety, o delikatnej urodzie, ale to nie jest ta pani.
  • Odpowiedz
  • 0
@JoeGlodomor Szkoda tylko tej murzynki bo to nie jej wina że jest czarna mogła dostać inna rolę jakieś złodziejki czy tam zbieraczki a tak się hejt na nią wylewa.
  • Odpowiedz
@kartofel: o urodzie akurat się nie wypowiadałam, choć to też kwestia mocno kulturowa jest.

No i kamera potrafi czynić cuda, wyłupiastooka Susan Sarandon wyglądała fantastycznie w roli Luise. Taki Connery w roli Bonda z kolei kojarzy mi się ze wszystkim, poza atrakcyjnością seksualną, z której miał słynąć. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
po prostu nie umiesz uzasadnić swojego zdania, tylko rzucasz głupie frazesy


@JoeGlodomor: to zaoferuję ci argumenty - osobiście nie mógłbym mieć bardziej w dupie tego zdjęcia, co najwyżej bawią mnie komentarze typu romeo vs predator, ale udawanie że nie rozumiesz co tu może wkurzać jest dla mnie dziwne i nieuczciwe.

Jakby ktoś wziął tradycyjny element kultury afrykańskiej i zaczął tam wpychać białych, to by było dziwne. Jeżeli taki proceder byłby systematyczny
  • Odpowiedz