Wpis z mikrobloga

@Davidozz: mogliby zrobić film na podstawie książek lub opowieści o ludziach o czarnym kolorze skóry. mieliby okazję do pokazania ciekawej historii, zapoznać ludzi z kulturą i historią wcześniej nieporuszaną w zachodnich mediach, ale no nie. Wolą na siłę obsadzać białe role murzynami. Ludzie ogólnie mają to gdzieś i dlatego do tej pory przymykali na to oko, ale to już robi się na tyle absurdalne, że w końcu więcej ludzi podnosi głos
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor bo ciężko uwierzyć, że renesansowy Romeo mieszkający w Weronie zakochałby się w takiej panience. Takiej osoby nie byłoby w renesansowej Europie.
To się kupy nie trzyma i jest zupełnie niewiarygodne. To nie bajka sf że wszędzie zmieszczą się kosmiczne stwory. Poza tym jak wyżej, nie lubię jak mi nachalnie wciska się propagandę.
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: Serio? Myślę, że nikt o tym nie wie, weź to wyślij gdzieś do radia czy tv żeby powiedzieli w najbliższych wiadomośćiach...a tak serio to postać była osadzona w swoich realiach, jakimś wieku, kraju, warstwie społecznej...jak się trzymamy historii to od początku do końca.
  • Odpowiedz
  • 6
@fff112: a skąd wiesz, gdzie będzie osadzona ta wersja filmu? Tym bardziej, że aktorzy są ubrani raczej współcześnie. Czy uważasz, że przeniesienie akcji w inny czas i miejsce niż książkowy pierwowzór to zbrodnia i np. taki "czas apokalipsy" to gówno, a nie film?
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: tak.
Powiedz mi dlaczego jak jest casting na normalnych zasadach bez wpychania na siłę na pokaz czarnych to laska musi być 10/10, a jak jest udziwnianie i fory to dają taką brzydką tylko dlatego bo jest czarna? :D Dla mnie to nic przyjemnego oglądać brzydkich ludzi i co mi zrobisz? Nie mam ochoty tego zwalczać w sobie bo pewnych rzeczy się zmienić nie da, takie mam jak i większość ludzi
  • Odpowiedz
  • 5
laska musi być 10/10, a jak jest udziwnianie i fory to dają taką brzydką tylko dlatego bo jest czarna


@fff112: a to nie było niedawno afery, że w TLOU dali za brzydką białą dziewczynkę?
  • Odpowiedz