Wpis z mikrobloga

  • 1
@Ishvarta: wtórując Panu Prezydentowi "każdy przychodząc do urzędu ma prawo czuć się swobodnie" - może mnie to będzie raziło? Nie chodzi mi o wielkie flagi jak na marszach ale jakieś branzoletki, małe przewieszki. Tak jak to wygląda z krzyżykami na piersi itp.
  • Odpowiedz
@Ignas1415: a czy ktoś zakazał bransoletek z maryjka albo łańcuszków z umęczonym jezuskiem?

Idź może odmów jakiś różaniec czy coś, bo ewidentnie nie wyrabiasz emocjonalnie
  • Odpowiedz
@Ignas1415 propaganda kościelna i pisowska zrobią z Trzaskowskiego komucha co chce ateizować Polskę niczym Bierut po wojnie. Bo jedna z pierwszych decyzji komunistów to właśnie ściągnięcie krzyży z państwowych urzędów, sądów, szkół, szpitali itd. Już za Palikota mieliśmy ogromną kampanię w obronie krzyża. Zresztą był nawet odcinek Rancza oparty na tym konflikcie o symbole religijne, gdzie przekaz odcinka był taki, że krzyże powinny wisieć, o ile ludzie chcą żeby tam wisiały.
  • Odpowiedz
Nie chodzi mi o wielkie flagi jak na marszach ale jakieś branzoletki, małe przewieszki. Tak jak to wygląda z krzyżykami na piersi itp.


@Ignas1415: proponuje czytać ze zrozumieniem. symbole mają zniknąć z urzędów, a nie z urzędników. jak chcesz sobie nosić krzyż, to noś, nikt Ci nie broni. ale po co krzyż w pokojach w urzędzie?
  • Odpowiedz
ile razy będąc w urzędzie widziałeś na ścianach tęczowe flagi?


@wortor: A po co miał iśc do urzedu jak ma 14 lat? Pomyślałes LEWAKU?
  • Odpowiedz