Wpis z mikrobloga

Wprowadzenie równości, tj możesz wziąć ślub z osobą dowolnej płci niezależnie od własnej płci. To jest równość.


@fizzly: To by sie nazywalo zalegalizowanie malzenstw jednoplciowych, a nie jakiejs rownosci malzenskiej. Z zalaczonego screena nie wynika jednoznacznie ze o to chodzi.

Jesli faktycznie zalegalizowali malzenstwa jednoplciowe, to dlaczego nie mozna po prostu tego napisac, tylko wrzucac jakies pokretne teksty z ktorych nic nie wynika? Jedyny powod co mi przychodzi do glowy, to
  • Odpowiedz
@An-Dagda: osobnej równości? Równość to równość, jeśli mają co innego to nie jest równość. Potrzebują tej samej równości. Widzę że nawet znaczenie słowa "równe" cię przerasta... Tak, dokładnie chodzi o to że zalegalizowali małżeństwa osób tej samej płci. Nie ma tu żadnych pokrętnych tekstów, po prostu ty na siłę się tej pokrętności doszukujesz. Imo jest to oczywiste.
  • Odpowiedz
dokładnie chodzi o to że zalegalizowali małżeństwa osób tej samej płci


@fizzly: To dlaczego nie mogli po prostu napisac ze zalegalizowali malzenstwa osob tej samej plci?

Nie ma tu żadnych pokrętnych tekstów, po prostu ty


@fizzly: Jesli niby jest rownosc, to czemu zawsze na mnie zwalasz, a nigdy na siebie?

Imo jest to oczywiste


@fizzly: Imo nie jest to oczywiste. Byloby oczywiste jakby napisali "zalegalizowali malzenstwa jednoplciowe". A "rownosc
  • Odpowiedz
  • 0
@An-Dagda:

. A "rownosc malzenska" to nie wiadomo o co chodzi


Nie chcę Cię martwić, ale raczej wszyscy wiedzą o co chodzi, nawet łącznie z tobą, tylko nie wiedzieć czemu rżniesz głupa
  • Odpowiedz