Wpis z mikrobloga

@Linnior88: powiem tak - bardzo często dziewczyny puszyste ze względu na swoje kompleksy mają bardzo trudny charakter - są przewrażliwione, zamknięte, często agresywne, silą się na taką toksyczną niezależność i to tak różnie z tym bywa. Ale jak jesteś spoko to raczej luz tylko uważaj...
  • Odpowiedz
@Linnior88 ogółem kobiety same sobie tworzą problemy, oferują seks na prawo i lewo bez większego wysiłku a potem zdziwione, że mężczyzna chciał tylko zaliczyć i się ulotnić (co z resztą też jest nie fair).
  • Odpowiedz
@Linnior88: no właśnie o tym chciałem napisać pisząc uważaj. Dla wielu przystojnych facetów jest to coś w rodzaju challenge'u żeby zaliczyć taką dziewczynę albo zwyczajnie myślą że będzie łatwiej i to też jest bardzo, bardzo częste. Ogólnie #!$%@? - bo musicie uważać, a z drugiej ta "uważność" jak już przyjdzie ktoś z dobrymi intencjami może być odebrana tak jak pisałem wyżej - jako trudny charakter.
  • Odpowiedz
@Linnior88: nie bo grube baby są #!$%@? mentalnie

i nie ma trochę grubych, są grube albo nie, i te "nie grube" mają podkategorie

a jak gruba chudnie i jest nie gruba często okazuje się że mentalnie jej się poprawia, zakładam korelację
  • Odpowiedz