Wpis z mikrobloga

#famemma nareszcie na wylocie. Czekałem na to od lat. Gangusy szybko chcą teraz spieniężyć biznesy z influenserami i wskoczyć w nowe biznesy. Jak myślicie - pasternak zajmie się teraz developerką? Słupy jak golas czy boxdel wyjdą z długami, bo hajs rozpieprzany na bieżąco - przez golasa na nieudane inwestycje jak złota44 (chociaż co poruchał to jego), gry za 2 melony, warzywozy (o tym kiedyś może coś jeszcze napiszę). Boxdel na używki, ochronę, blich.
Z buddy już ściągają swój procent z pierwotnej pożyczki, jeszcze tylko czekać na upadek małżeństwa bungee (te osły nie wiedzą jeszcze, że szybko to nie anulują swojego małżeństwa, bo mają zakaz wjazdu do USA, a przez konsulat potrwa to z 2-3 lata - mam nadzieję, że ich przeciągną za. robienie sobie jaj z amerykańskiego prawa :D).

Cieszy, że bonusowo anal+ wskoczył na minę.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@BrakSlowNaToWszystko: to tak nie działa. Obowiązuje prawo międzynarodowe - w USA są małżeństwem, a za robienie sobie z tego jaj publicznie dostaną misia do wizy. Rozwiązanie tego zajmie im lata :D
W PL nie mają wpisu w akcie urodzenia, ale z punktu widzenia prawnego UE nie mogą w papierach oznaczać się jako kawalerowie :D
  • Odpowiedz
@kamillus: ale co im to w Polsce przeszkadza? Nic. A to czy w USA się sprują, to mnie nie obchodzi. Kto ma ich zablokować, bo robili sobie jaja? Urząd do spraw małżeństw homoseksualnych? Przecież pewnie samą szopkę odwalili bez podawania żadnych papierów. I przecież już jest ruch bezwizowy.

Przecież nie ma żadnej światowej bazy danych ludności. Nie ma USA i UE wspólnej bazy. Małżeństwa są uznawane, jak ludzie osobiście papiery zgłoszą,
  • Odpowiedz
  • 0
@BrakSlowNaToWszystko: nie da się bez papierów - dane paszportowe są co jakiś czas dystrybuowane pomiędzy krajami. Podajesz paszport. Za robienie sobie jaj z amerykańskiego prawa urząd imigracyjny daje misia i elo. Nie wjedziesz przez 10+ lat. Zostali małżeństwem i nie anulowali na miejscu. Są w ciemnej dupie :D
Na anulowanie mieli 30 dni. Teraz muszą normalnie otrzymać rozwód :D
W Europie najszybciej problemy dla nich zaczną się w UK.
  • Odpowiedz
@kamillus: ale przecież nikt nie wie, czy faktycznie w papierach to odnotowali tam. Przecież jest masa fejkowych ślubów tylko dla symbolu, które nie mają żadnego umocowania prawnego. Zakładają prywatne firmy i wszystko mogą wystawić, ale nie ma to żadnej wagi. Mi siostra kupiła nad morzem dyplom świadczący o byciu maniakiem komputerowym jak miałem 10 lat XD Możemy spisać umowę i wpisać, że w przypadku zerwania umowy popełnisz honorowe samobójstwo. Papier wszystko
  • Odpowiedz
  • 3
@BrakSlowNaToWszystko: byli w urzędzie z tego co gdzieś tam fragmenty widziałem (mam na tyle godności by im wyświetleń nie nabijać). Mieszkam w USA i mam tutaj żonę więc, że tak powiem - jestem z tymi formalnościami na bieżąco ;)
Skłamanie w urzędzie czy kpienie w środkach masowego przekazu z ich prawa daje 99,9% szans na misia ;)

Gdyby sobie wzięli ślub przed jakimś aktorem i potem nie zanieśli papieru do urzędu
  • Odpowiedz