Wpis z mikrobloga

#famemma nareszcie na wylocie. Czekałem na to od lat. Gangusy szybko chcą teraz spieniężyć biznesy z influenserami i wskoczyć w nowe biznesy. Jak myślicie - pasternak zajmie się teraz developerką? Słupy jak golas czy boxdel wyjdą z długami, bo hajs rozpieprzany na bieżąco - przez golasa na nieudane inwestycje jak złota44 (chociaż co poruchał to jego), gry za 2 melony, warzywozy (o tym kiedyś może coś jeszcze napiszę). Boxdel na używki, ochronę, blich.
Z buddy już ściągają swój procent z pierwotnej pożyczki, jeszcze tylko czekać na upadek małżeństwa bungee (te osły nie wiedzą jeszcze, że szybko to nie anulują swojego małżeństwa, bo mają zakaz wjazdu do USA, a przez konsulat potrwa to z 2-3 lata - mam nadzieję, że ich przeciągną za. robienie sobie jaj z amerykańskiego prawa :D).

Cieszy, że bonusowo anal+ wskoczył na minę.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@BrakSlowNaToWszystko: to tak nie działa. Obowiązuje prawo międzynarodowe - w USA są małżeństwem, a za robienie sobie z tego jaj publicznie dostaną misia do wizy. Rozwiązanie tego zajmie im lata :D
W PL nie mają wpisu w akcie urodzenia, ale z punktu widzenia prawnego UE nie mogą w papierach oznaczać się jako kawalerowie :D
  • Odpowiedz
@kamillus: ale co im to w Polsce przeszkadza? Nic. A to czy w USA się sprują, to mnie nie obchodzi. Kto ma ich zablokować, bo robili sobie jaja? Urząd do spraw małżeństw homoseksualnych? Przecież pewnie samą szopkę odwalili bez podawania żadnych papierów. I przecież już jest ruch bezwizowy.

Przecież nie ma żadnej światowej bazy danych ludności. Nie ma USA i UE wspólnej bazy. Małżeństwa są uznawane, jak ludzie osobiście papiery
  • Odpowiedz
  • 0
@BrakSlowNaToWszystko: nie da się bez papierów - dane paszportowe są co jakiś czas dystrybuowane pomiędzy krajami. Podajesz paszport. Za robienie sobie jaj z amerykańskiego prawa urząd imigracyjny daje misia i elo. Nie wjedziesz przez 10+ lat. Zostali małżeństwem i nie anulowali na miejscu. Są w ciemnej dupie :D
Na anulowanie mieli 30 dni. Teraz muszą normalnie otrzymać rozwód :D
W Europie najszybciej problemy dla nich zaczną się w UK.
  • Odpowiedz
@kamillus: ale przecież nikt nie wie, czy faktycznie w papierach to odnotowali tam. Przecież jest masa fejkowych ślubów tylko dla symbolu, które nie mają żadnego umocowania prawnego. Zakładają prywatne firmy i wszystko mogą wystawić, ale nie ma to żadnej wagi. Mi siostra kupiła nad morzem dyplom świadczący o byciu maniakiem komputerowym jak miałem 10 lat XD Możemy spisać umowę i wpisać, że w przypadku zerwania umowy popełnisz honorowe samobójstwo. Papier
  • Odpowiedz
  • 3
@BrakSlowNaToWszystko: byli w urzędzie z tego co gdzieś tam fragmenty widziałem (mam na tyle godności by im wyświetleń nie nabijać). Mieszkam w USA i mam tutaj żonę więc, że tak powiem - jestem z tymi formalnościami na bieżąco ;)
Skłamanie w urzędzie czy kpienie w środkach masowego przekazu z ich prawa daje 99,9% szans na misia ;)

Gdyby sobie wzięli ślub przed jakimś aktorem i potem nie zanieśli papieru do urzędu to pikuś, ale oni poszli ścieżką urzędową. Czyli automatycznie zalegalizowany związek.
Co do prywatnych firm - to tutaj działa tak, że otrzymujesz certyfikację na zawieranie małżeństw. Bez tego nie wolno ich udzielać. Jak masz certyfikację to... urząd wystawia zgodę na zawarcie małżeństwa dla pary, ta zgoda jest podpisywana przez certyfikowanego "kapłana" i z tym wraca się do urzędu gdzie dochodzi do finalizacji. Również kapłan może dostarczyć te dokumenty jeśli są one zatwierdzone notarialnie - i takie usługi są często w LV wykonywane. Niektórym głąbom wydaje się, że wzięli sobie ślub dla jaj i nie ma on znaczenia. Jeśli notariusz nie ocenił prawidłowo trzeźwości pary w trakcie podpisywania dokumentów to odpowiada za to prawnie w przypadku unieważnienia po terminie.
Jest ścieżka urzędowa gdzie ślub zawiera się w urzędzie bez kapłana, po prostu cywilny, a co się potem robi za mambo jumbo z kapłanami to już nikogo nie interesuje. Związek zawarty w urzędzie nie ma wady prawnej i nie można anulować po przekroczeniu 30 dni za chiny ludowe. Jedyną ścieżką
  • Odpowiedz