Wpis z mikrobloga

Aktualnie jak spróbuję coś dopisać to wywala error.


@Pshybysz: a gdzie próbujesz dopisać? Bezpośrednio w komórce czy na liście opcji? Bo jak w komórce, no to po to stworzyłeś tę listę, żeby nie można było nic innego wpisać :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Limonene: Bezpośrednio w komórce.
Własnie chciałbym uzyskac efekt taki, że szybko wybieram sobie templatki poprzez opcje z listy, ale tę templatkę jeszcze zmodyfikować muszę.
Kombinowałem z kopiowaniem pól, ale jakby dało radę to pominąć to by było super.
  • Odpowiedz
Kombinowałem z kopiowaniem pól, ale jakby dało radę to pominąć to by było super.

@Pshybysz: szczerze mówiąc nie za bardzo rozumiem, o co chodzi. Dlaczego nie możesz po prostu dopisać tego wyboru do tabeli, z której zaciągasz opcje do listy? Ewentualnie wyłącz error message w komórce, ale to ci nie dopisze tej opcji do listy wyborów
  • Odpowiedz
  • 0
@Limonene: Nie mogę dodać wyboru bo elementami listy są templatki.
np. templatka 1 = Mam na [imię], templatka 2 = do sklepu jadę autobusem [nr] - tylko są bardziej skomplikowane
i gdy wybiorę template chciałbym móc go zmodyfikować.
czyli
1. Wybieram template nr1
2. klikam na pole i zamiast [imię]
  • Odpowiedz
@Pshybysz: nie no, nadal nie wiem o co chodzi. Mówisz teraz o tym co chcesz stworzyć, a mi chodzi o to gdzie masz źródło danych do listy rozwijalnej. W sensie gdzie są te imiona i numery autobusów.

ale nie chcę tego dodawać jako opcja do listy na stałe.

skoro tak to wystarczy wyłączyć error message w poprawności danych
  • Odpowiedz
  • 0
@Limonene: Imion nie ma. Mam je wpisac z palca.

Nie mogę dodać wyboru bo elementami listy są templatki.


skoro tak to wystarczy wyłączyć error message w poprawności danych

Dzięki za podpowiedź. Właśnie metodą prób i błędów doszedłem do tego samego :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Limonene: hmm wydawało mi się, że było tam inaczej napisane a jeśli nie
Podświadomość is a bitch :D
widocznie przeczytałem mózg zarejestrował a ja nie ;p
  • Odpowiedz