Wpis z mikrobloga

Co?! Facet się przewrócił i uderzył głową o krawężnik a straż miejska wali mu zdjęcie i jeszcze obok niego kuca? I to wszystko jest wrzucane jako artykuł na portalu? Nie no dajcie tego mema co dwóch koksów siedzi na kanapie koło gościa z obitym ryjem..

link

#poznan #heheszki
CalibraTeam - Co?! Facet się przewrócił i uderzył głową o krawężnik a straż miejska w...

źródło: dramat

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: Myślę, że wzmianka w mediach ma służyć PRowi straży miejskiej, niemniej uważam też, że nagłaśnianie takich spraw może się przysłużyć temu, że w społeczeństwie zniknie przekonanie, że każdy leżący na ulicy musi być od razu #!$%@?, ludzie dostają coraz częściej jakiś udarów, dobrze byłoby aby społeczeństwo było gotowe do niesienia pomocy, a przynajmniej zainteresowania się leżącym gdzieś nieprzytomnym człowiekiem, bo zwyczajnie może potrzebować pomocy.
  • Odpowiedz
W zasadzie wszystko ok. Pozycja boczna, pewnie czekali na przyjazd karetki. W tym czasie jedyne co robisz, to sprawdzasz co jakiś czas czy chłop oddycha. Mieli czas na zagrywkę PRową, facetowi już bardziej nie mogli pomóc (ewentualnie przykryć go czymś, jeżeli byli w cieniu i chodnik był zimny).
  • Odpowiedz
że każdy leżący na ulicy musi być od razu #!$%@?


@malin90: Akurat ten koleś już pewnie spowrotem siedzi w okolicach dworca i #!$%@? wygrzewa się na słonku. :)
  • Odpowiedz
@Pszesmiewca: No bo żul w parterze to idealna interwencja dla Straży Miejskiej lub Policji, przyjadą na miejsce ocenią, że istnieje ryzyko uszkodzenia tego co zostało z mózgu i dryń dryń po karetkę. Finalnie interwencja zaliczona, wóz czysty, można spokojnie się rozejść, tylko medycy mają #!$%@?. Co prawda kilkunastu siedzi, szcza i defekuje w promieniu 50 metrów popijając Rumperka, lub coś mocniejszego, ale to już inny problem.
  • Odpowiedz